Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel most túl sok voltam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most túl sok voltam neki?

Figyelt kérdés

A szerelmemnek most összejöttek a családi problémái,és nagyon rosszul érzi magát lelkileg.Én támogatni szeretném őt,és mondtam neki egy olyat,hogy én sem vagyok túl jól ,mert tudom,hogy ő rosszul van.

De ez olyan mintha nem tetszett volna neki,lehet rosszul fejeztem ki magam,de tényleg annyira szeretem,hogy ha neki rossz akkor nekem is


márc. 18. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Lehet bíztatást várt volna vagy kitartás ilyesmit és nem még rátenni a sajnálatra még egy lapáttal.

De te ismered.


Ha nekem bajom van az biutos higy nem segitene semmit rajtam, ha a másik nekikezd "sírni" aztán még vigasztaljam őt is, mikor van elég bajom és inkább segitség vagy támasz kéne, es nem plusz teher.

márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj erre nem is gondoltam,de igazad van.
márc. 18. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gondjai vannak, kis támogatást várt volna tőled, erre még te is ráteszel egy lapáttal, hogy neked is rossz és erről ő tehet, mert az ő gondai miatt rossz neked.
márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy a többiek írták, plusz gonddá sikerült válnod a nagy önsajnálattal. Ez aztán kellett még a kupacra.

Én néha nem értem egyesek hogy tudnak ennyire nem rendelkezni az önreflexió képességével.

márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál sok - ez nem lehet probléma erős érzelmi kötelék esetén - de inkább támogató legyél, ne erőltesd hogy márpedig igenis legyen jobban mert az neked rossz, inkább erősítsd hogy te így is szereted és mellette vagy bármiben.
márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hé... én megértem, amit írt. Ha a Kedvesem szomorú, nem jól van, akkor az nekem is fáj, én sem érzem jól magam, mert szeretem, és szar Őt így látni.

Persze mindent megteszek, hogy segítsek, amiben és ahogy csak tudok Neki.

De az se jó, ha erőltetetten boldog vagyok, mikor Ő meg nem az.

N

márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, csak az olyan egoista kijelentés. Nem is a másik számít, hanem az hogy ti szegények milyen szarul vagytok a párotok miatt. Nem mindegy hogy, hogy fogalmazod meg, amit akarsz. Ilyenkor nem az kell, hogy magatokat sajnáljátok, de egyeseknek még mindig nem esik le...
márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én soha nem magamat sajnálom.

#6 vagyok

márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem esik le, hogy ezzel a kijelentéssel kb. rákontrázol a másikra... Azt mondod neki, hogy "rossz neked, de nekem is rossz.." Ez olyan, mintha érvénytelenítenéd a másikat. Azt sugallod vele, hogy légyszi ne legyél már szarul, mert akkor nekem is szar.
márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te sem érted, úgy látom. Nálunk nem ez a helyzet, mert sose ÚGY adom elő. Hanem próbálom vidítani, kedveskedni Neki. De attól még igenis fáj, ha Ő szarul van. Mit nem lehet ezen érteni?! Vagy röhögjem ki?! Jaj, de vidám vagyok, bár neked fos!?
márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!