Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy különböztetitek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy különböztetitek meg az erös vonzalmat a szerelemtől?

Figyelt kérdés
márc. 20. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

A vonzalom csupán testi.

A szerelemnek pedig csak egy kis szelete a testiség.


Ha az adott személyre gondolsz, miről szoktál fantáziálni?

Szex, összebújós esték, közös jövő, közös programok?


Ha (szinte) kizárólag szex, akkor nem hinném hogy szerelmes vagy.

márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tudok szerelemről beszélni, mikor már alaposan kiismertem a másikat, sokféle élethelyzetben, a hétköznapokban, a konfliktusokban is. Szóval minimálisan pár hónap párkapcsolat után tudok szerelmes lenni.
márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem csak szexről tudsz beszélgetni vele. Hamem főleg minden másról. Sok dolgot megvaltoztat az életedben,befolyasol téged,akkor az már szerelem.
márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
ha olyant ereztel mint meg ezelott soha akkor nem csak testi vonzalom.. ennyi roviden.
márc. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akihez csak vonzódom, az nem érdekel. Pl ha tetszik egy kollega, de felmond es elment a cégtől, másnap már arra se emlékszem, létezett e valaha is.

Vagy pl tetszik vki aki rám se hederít, kb addig se jutok el, hogy a neve érdekeljen egyáltalán.

Akkor kezdek csak érezni, vagy érzelmileg nyílni, ha viszonzott.

És amilyen mértékben viszonoz én is csak úgy érzek. Pl aki csak használgat vagy kihasznál, az mellett mindig keresek mást aki a barátom is lesz.

márc. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem is sokféle. Szerintem van a rózsaszín küd, amikor még csak abba vagy szerelmes, akit beleképzelsz, -remélsz a másikba. És van az, amikor már ismered és azért szereted, aki. A testi vonzalom az inkább arról szól, hogy meg akarod érinteni, birtokolni, használni a másikat. De sokszor nincs éles határ egyik és másik között.
márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, teljesen egyet értek. Bár nekem a rózsaszín köd fellángolás, ami 20-ból 19-szer szerintem el is múlik és amire ritkán lehet mondjuk egy élethosszig tartó kapcsolatot felépíteni.

Ellenben, ha azért szereted a másikat, aki és nem azért, amit beleképzelsz vagy ami lehetne, az egy nagyon biztos alap egy kapcsolathoz és számomra sokkal többet ad egy ilyen kapcsolat, mint egy 1-3 évig tartó rózsaszín ködös, stresszelős valami.

márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A pillangok erted a rohad pillangok! Na az a kulonbseg!
márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam vonzalomnal volt pillangó csak.
márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A sebessegben kulonboznek. Nyilvan nem lehet elsonlatasra szeretni valakit, ez csak egy jol hangzo, sokak altal haszbal (tevesen) kifejezes. Ez tipukusan a fellangolas. Ami kesobb vagy atalakul szerelmme, vagy nem. A szerelem lassabban jon, ido kell neki.
márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!