Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ferfi elveszti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi elveszti az erdeklodeset mert felcserelodtek a szerepek es a no akarja felveszedni, kesobb ha ujra elkezdenek beszelni elfelejteni ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Erdekledtunk egymas irant de a fiu elte a fiatal eletet, tobb lannyal is beszelt, bulizott szorakozott. Tul hamar akartam, megijedtem hogy "elveszitem" ,mert zavart az elet amit elt. Felcserelodtek a szerepek, hivogattam, irogattam neki, en mondtam hogy talalkozzunk (jezusom) semmi nem lett belolunk.

Arra lennek kivancsi, hogy vajon o erre mindig emlekezni fog?

Ha ujra beszelnenk es ujra megtetszenek neki, es igy hogy mar okosabb vagyok, vajon folytathatnank ott ahol nem eroszakoltam magam ra?

Vagy ezt egy fiu nem felejti el?


márc. 21. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem elveszítette az érdeklődését, hanem nem is gondolta komolyan. Másokkal is ismerkedett. Akkor sem lett volna semmi, ha visszafogott magad
márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Ha valakit igazán érdekelsz, akkor tesz érted. Nem ezen múlik. Egy igazi őszinte ismerkedésben, kapcsolatban nem kell magad megjátszani. A két fél közösen tesz egymásért.
márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Attol meg,h ismerkedik beszelget masokkal,rajohet,h egyik se olyan ,mint te. En ugy vagyok vele,h felolem ismerkedhet,ugyse talal hozzam hasonlot. En stabadon engedem es tamogatom mindenben.
márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!