Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is van, aki olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki olyan kapcsolatot szeretne ami nem tart semerre?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok ami csak a szexről szól, ezért is írtam a kérdést a szerelem kategóriába. Csak bizonyos esetekben a kapcsolatok első szakasza végén az egyik fél van, hogy rákérdez, hogy merre tart ez a kapcsolat? Én pl. jelenleg szingli vagyok és férfiként egy olyan nőt találni, aki vevő egy céltalan kapcsolatra kb. lehetetlen. Gyereket nem szeretnék, házasodni sem, ideális esetben még összeköltözni sem szeretnék a párommal, esetleg hosszabb idő elteltével ha úgy alakul. Bár könnyen el tudom képzelni, hogy ehelyett a téma helyett a válaszoknál a személyiségem feszegetése lesz középpontban, hogy biztos össze vissza akarom csalni a barátnőm, meg egyiket a másik után lecserélni stb. Ennek ellenére azért kiírom, mert érdekel mások mit mondanak erről.
márc. 22. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most ilyen kapcsolatban vagyok egy férfival, tehát létezik ilyen, bár nem tudom ez miben másabb egy szexkapcsolatnál. Egyikünk sem hisz a házasságban, gyereket se szeretnénk (legalábbis nem a következő 5 évben), nem kell járkálni egymás családjához, nem kell kötelező jelleggel minden nap beszélni, nem kell összeköltözni, nincs féltékenykedés, jókat szexelünk és baráti viszonyban vagyunk, számíthatunk egymásra mikor ezt-azt intézni kell vagy segítség kell valamiben, jókat beszélgetünk meg ilyenek. Szóval kb. élvezzük egy kapcsolat jó részeit, a rosszakat, nehézségeket meg kihagyjuk :D De tudatosan ilyen kapcsolatot keresve lehet nehéz lesz találnod, mi normál randizgatással kezdtük, csak aztán ilyen lazább dolog alakult ki belőle és rájöttünk, hogy ez sokkal jobb, mint egy párkapcsolat.
márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én abból a szempontból szeretnék más fajta kapcsolatot, mint amit leírtál, hogy pl. a féltékenykedés ha jogos az teljesen belefér. Ez ugyanúgy egy komoly kapcsolat lenne amibe nem fér bele a félrelépés stb. Nekem pl. ez az egyik legfontosabb ami elválaszt egy szexkapcsolatot egy nem szexkapcsolattól.
márc. 22. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Tehát párkapcsolatot keresel, érzelmekkel, rokonokhoz járással meg mindennel együtt, csak gyereket nem akarsz majd, meg együtt élni?
márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen kapcsolatom van. Mi 40+ korosztály vagyunk, elváltak, gyerekkel. Van saját életünk, otthonunk, berögzült szokásaink. Nem szívesen adnánk fel a nyugalmat és a biztonságot, egy összeköltözés túl sok kockázat és kényelmetlenség. Hol ö jön, hol én megyek, hétvégén a gyerekeinkkel együtt, mint egy nagy család. Annak minden szépségével és nyűgével. Együtt megyünk nyaralni, programokra, segítünk egymásnak, ő a legjobb barátom, és a szex is jól működik. Viszont tart, ameddig tart. Mindketten elváltunk, nem hiszünk a holtig tartó szerelemben. A mozaikcsalád sem nekünk való, főleg ennyi gyerekkel (2+2). Szakítás esetén meg mindent kezdeni kell a nulláról: lakást keresni, költözni, enyém-tiéd.

Ez így pont jó. Ahogy valaki írta: egy kapcsolat jó részeit élvezzük, a hátrányai nélkül.

márc. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb ilyen gimis szintű kapcsolat, szerintem biztos, hogy van, akinek ez tetszene
márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Normális fiatal nőnek nem kell ilyen kapcsolat, ha nincs valami egyéb tényező, például gyerek az előző házasságból, de legtöbbször nekik sem erre van igényük.
márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Normális fiatal nőnek nem kell ilyen kapcsolat”


Te miért akarod eldönteni, hogy ki normális meg ki nem? Első válaszoló vagyok, 27 éves és nekem tökéletesen megfelel ilyen kapcsolat. Százszor inkább ez, mint egy házassággal járó kötöttség meg gyerekek. Ha ettől nemnormális vagyok, hát legyen😀

márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék egy ilyenben.
márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem akar házasságot meg gyerekeket, még nem lesz "semerre nem tartó" a kapcsolata. Az is tök normális, hogy idő kellene neked az összeköltözéshez, nem rohannál bele fejjel 3 hónap után. Én nem igazán látom, hogy hol a probléma.
márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!