Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen velem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28 éves férfiként megismertem egy 34 éves nőt. Lassan 2 éve beszélgetünk, én komoly érzelmeket táplálok iránta.

Először mindig azzal jött, hogy ez a részemről nem szerelem, ezért én mindig bizonyítani akartam, hogy az. Ő mindig talált kifogásokat, hogy ha valamit teszek akkor az miatt ez nem szerelem, mert akkor másképp viselkednék.


Én lassan 2 éve már nem tudok senkivel ismerkedni, ő mindig elmondja, hogy ne várjak rá, de közben pedig mindig ad morzsát is, hogy lehet valami.


Ha nem foglalkozom vele, erőből sikerül elérnem, hogy hanyagoljam, akkor általában keres.


Egyébként mindenre van kifogása, ami általában az én hibám. Mindig degradál, hogy én milyen ember vagyok, nem hasonlítunk stb stb.


Amugy amikor együtt vagyunk, akkor pedig normális, majd egyszer csak megint nem.


Azt mondja, hogy van egy vonzalom, de ennyi. Ez nem szerelem. Meg győz arról hogy nekem mik az érzéseim.


Most megint letiltott mindenhonnan, mivel egy héten keresztül mondogatta, hogy kezdjek el ismerkedni. Én mondtam neki, hogy nem tudok, mert bele vagyok zugva. Tényleg nem tudok.


Ma találkoztunk és egy jó napot töltöttünk együtt. Majd a nap végén közölte, hogy megnézheti a telom ? Én időközben másokkal is elkezdtem beszélgetni azonban ha ő mondta volna hogy próbáljuk meg, akkor mindenkit ignoralok.


Ez miatt én nem akartam odaadni a telefonom, mire közölte, hogy hazudgalok az erzeseimrol, titkolózok, ennyi volt, többet ne keressem.


Pusztán azért nem adtam oda, mivel akkor megint az lett volna, hogy látod én mondtam ez nem szerelem.


Többször volt hogy így letiltott.


Én a tiltás után hívtam, felvette, majd közölte, hogy hazdugalok stb stb és letiltott onnan is.


Egy másik profilomrol látom a storykat amiket kirakott, a tiltás után olyan idézeteket rakott ki, amik nekem szólnak úgy, hogy amúgy letiltott. Ezt a profilt nem ismeri, de volt már példa rá, hogy ilyenkor kerestem más profilról.


Miert csinálja ezt? Betegesen beakarom bizonyítani, hogy én megorulok érte.. ez nagyon beteg..


márc. 23. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy rakd rendbe azokat az érzéseket - akár írásban - amik vonzóerővel bírnak a kiszemelt hölggyel kapcsolatban.


Akármilyen apró részletekre lebonthatod, amit nem tudsz megmagyarázni.


Ez így eléggé zavaros. Értelmezhetetlen. Talán hibás kötődési mintázatot tanultál el otthonról, azért nem tudsz leválni róla?


Nagyon macska-egér játéknak tűnik. Társpótlék vagy valószínűleg neki. Talonban tart, amíg nem jön majd más.

márc. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
64%

Valami kib@szott komoly gond van a fejedben, Bàttya.


Én elmennék vele pszichológushoz.


Megmondta a nő, h nem lesz semmi, te mégsem lépsz tovàbb...


Anyàdék szerettek? Sikeres voltàl régebben a nőknél?

márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt mondja, hogy nem akar semmit (tehát már odáig jut, hogy konkrétan KIMONDJA), akkor arra érdemes hallgatni.

Szépen tilt, torol. Teljesen egyértelmű, hogy csak jatszasozik veled. Te nem kellesz neki, csak a figyelem, amit tőled kap.

márc. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak a figyelem kell neki. Sokan játsszák ezt a játékot, mármilyen hihetetlen, de férfiak is. Nem a szexre megy, a figyelmet élvezi, és játszik. Neki ennyi kell. De neked éveket vesz el az életedből.
márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, erőt adnak.

Egyébként sikeres vagyok a nőkkel, jelenleg is van, vagyis inkább lehetne 3 akikkel tudnék kapcsolatot kialakitani.

Ami miatt nem teszem az az, hogy nekem betegesen ez a másik kell. Ezt bizonygatva inkább mindenkit eltaszitok magamtól.

Illetve ha volt olyan nő a közelemben, akikre tudta, hogy én hajlanék, mert az eseteim, akkor elkezdte őket fikázni. Ez miatt kialakult bennem az, hogy ha bármelyikkel is kezdenék, akkor szánalmas lennék a szemében, mivel egy nála rosszabbal kezdtem.


Ezeket is ügyesen csinálta. Mindig azt mondta, hogy tudom neked bejon, mert van egy szint, de szerintem neked mindenki bejon. Vagy úgy, hogy ,, úristen hogy néz ki, bár.. neked tudom tetszik ,,


Valamiért az eleje óta ez van, hogy én az érzéseimet akarom neki bizonygatni. Ez miatt nem keresek mást, rajta kattogok. Jelenleg is le vagyok tiltva, azonban még most is azon gondolkodom, hogy keresek valami utat amin kapcsolatot tudok vele felvenni, mert ha nem, akkor azt fogja mondani:


En mondtam hogy ez nem szerelem, hát ha az lenne akkor kerestél volna....


Beteg az agyam..... egyébként járok pszichológiara, egyelőre nem talált megoldást.

márc. 23. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez társfüggőség szerintem. Ami annyit tesz, hogy ő olyan neked, mint a drog.
márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!