Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a pasi? Mire véljem? Ráadásul a pasi 40 körüli

Figyelt kérdés
Van egy pasi 40 es, van barátnője nekem párom, sokszor észre vettem hogy bámul de meredten nem mosolyog csak sokáig bámul, múltkor is köszönök neki mosolygok kalinpálok neki de nem köszönt semmi ha meg ne tán össze futunk barátommal vált egy két szót de akkor rám sem néz egyszer köszön egyszer nem egyszer mosolyog egyszer nem mire véljem ezt?

ápr. 1. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Mikor milyen kedve van, vagy látja, hogy aláfeküdnél viszont ő nem fektetne meg és azért inkább rád se néz ha lehetséges!
ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom nagyon attól függ, hogy milyen lábbal kelt fel. Amikor "bámul", az is lehet, hogy csak elbambul pont abba az irányba, amerre vagy. A kérdés inkább az, hogy te miért figyeled őt ennyire.
ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát azért mert aláfeküdne. A kulcsszavakat el kéne olvasni ám...szerelem, vonzalom, érdeklődés, randi. Miközben párja van mindkettőjüknek. A kérdező egy ribizli. Ennyi.
ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Aláfeküdne... uncsi lehetsz az ágyban, ha a nők csak fekszenek alattad.
ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ezt a férfit nem érdekled.

Te próbálsz jeleket belelátni a semmibe és ezeken aztán kombinálni.

ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Többször észre vertem már hogy néz volt mikor beszélgettünk de mindig én szólítottam meg magától sosem szólna hozzam ha beszélgetünk is vége egy mondatnak és nem az hogy ő mondana valamit hallgat 2x volt olyan is hogy mondta maradjak akkor valamit csak érezhet irántam vagy tetszhetek neki
ápr. 1. 19:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
🤡🤡🤡
ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elbambult, avagy tetszel neki. Nem egy rakétatudomány.


Mi a célod a kérdéssel, ha neked van párod?

ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem értem miért csinálja ezt?

Én úgy gondolom jóba vagyunk semmi rosszat nem teszek és olyankor jön ez hogy nem köszön stb néha úgy érzem baja van velem máskor nem persze fontos valamilyen szinten ez a dolog mert a párommal jóba van és általában akivel ő jóba van én is amúgy se szeretek emberekkel rosszba lenni

ápr. 1. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

#3: olvastam a kulcsszavakat, köszi. Csak a kérdező fejében vonatkozhatnak azok arra is, amit a 40-es pasi viselkedésében lát...


Kérdező, szerintem ne láss bele többet, mint ami, és ne érdekeljen, ha nem köszön épp rád. Nem kell másoknak megfelelni akarni, és attól tartani, hogy bárki haragszik rád, ha nem csináltál semmit. Amíg pedig ott a párod, végképp ne érdeklődj a pasi iránt, akinek ráadásul szintén van valakije.

ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!