Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hihetek neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek neki vagy sem?

Figyelt kérdés

A mi sztorink egészen régre nyúlik... 16 évesek voltunk mikor először összgabalyodtunk, az első kapcsolatom után vele vigasztalódtam. Neki nagyon tetszettem ( annak ellenére hogy magasabb vagyok nála) és ezt tudtam is és ki is használtam... Aztán szakítottam vele 1 hónap után.

Viszont, eltelt 10 év.. ezalatt a 10 év alatt mi félévente, időnként minden hónapban, de egy hogyvagy?-éste?- beszélgetést lefolytattunk, volt hogy elpanaszoltuk egymásnak a dolgainkat is, nyílván mikor hogyan adódott a szituáció.

Az utóbbi időben sokat beszélgettünk messengeren, majd most hazamentem a szüleimhez egy hétre, és találkoztunk 10 év után újra... Amit lehet hogy nem kellett volna...

Felnőttünk.. mondhatni...

Már akkor tudtam, hogy nem lesz ennek jó vége mikor beültem az autójába...Megkomolyodott, helyes lett és még sorolhatnam (persze a magasságkülönbség sajnos nem változott, ami engem mindig is nagyon hátráltatott)...

1 óra találkáról volt szó, amiből 12 óra lett... este 6kor találkoztunk, reggel 6kor mentünk haza..

Rengetegett beszélgettünk, aztán jött a csók... de nem szexeltünk!

De én másnap mentem haza, tehát 400km-vel messzebb... És akkor is még egy röpke egy órára utazás előtt találkozni akart minden áron.. így is lett.

Régen éreztem már ilyen jól magam férfi társaságban..2 hosszú tavú kapcsolatom volt, az egyikben megcsaltak folyamatosan, 3 éven keresztül, a másikban pedig egy nárcisztikussal éltem 4 évet...ez a két kapcsolat nagyon megviselt és már nemtudok bízni senkiben sem..neki egy 6 éves kapcsolata ért véget 10 hónapja.. ami szintén nem volt piskóta..

Elmondása szerint nagyon velem akar lenni és már rég érzett ilyet, utazna és költözne is értem annak ellenére hogy már saját lakása van... mikor elbúcsúztunk elpityeredtem... és ő is... mert majd 2 hónapig most esélytelen hogy találkozzunk...

Nemtudom hogy hihetek-e neki...

Hogy bízhatok-e benne...

Munkát bárhol találna, mert rendőr..

En nővér vagyok, de a jelenlegi munkahelyem semmiképp sem adnám fel...

Ő az előző kapcsolataban már jegyben járt, és gyereket is akart...

Ott a 10 cm-s magasság különbség...

Ott vannak a traumáink amiket nembiztos hogy feldolgoztunk már...

NEMTUDOM MIT TEGYEK...

26 évesek vagyunk..


ápr. 9. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 10 cm hatalmas hülyeség. Nulla!


A SZEMÉLYISÉGE A LÉNYEG, a kisugárzása, a ragaszkodása.


Hány példát mutassak neked, hogy akár egy fej különbség se érdekelt világsztárokat, akik ugye hiúak, ha szerelmesek voltak?!


Egyforma magasak vagyunk, de amikor a feleségem felveszi a magas sarkú cipőjét, akkor megvan a 10 centi.

Na, és?!


Ha őt férfiként nem zavarja, nincs komplexusa, akkoe te azzal ne törődj.


A te saját érzelmeid, életed, boldogságod érdekeljen, ne az, hogy esetleg primitív emberek vélhetően mit gondolnak.


Egyébként ma már ez nem téma. Krónikusan iksz lábú, kövér lány ment előttem a Kálvin téren egy kifejezetten jóképű, csinos fiatalemberrel kézen fogva, turbékolva. A lány boldog volt, nyilván, és a fiú is, mert neki ez tetszik, szereti, mindenütt felvállalja.


Nehogy már a 10 cm-en múljon a boldogságod!!!

ápr. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
0%

Ebben a leíràsban igencsak sok, hangzatos lőzungot lehet olvasni, ami nekem inkàbb azt vetíti előre, h még kezelgetne.


Épkézlàb nber nem költözik senkihez sem oda egy ilyen utàn, plàne nem sajàt lakàsból.

ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjad őt inkább. Te neked a 10 cm fontosabb mint a boldogság.
ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!