Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan férfi esetén, aki bámulja hosszasan, zavarbaejtően mellettem a nőket?

Figyelt kérdés

Tehat esik ki a szeme utánuk…

A nők is eszreveszik en meg szegyellem magam. Strandon is ezt csinalja. Többször szólítottam meg, de nem tudja kontrollálni magát


ápr. 19. 12:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni a retekbe a bunkó majmot, hadd bámuljon. Ha maradsz, akkor tudja, hogy nem zavar eléggé, szóval miért hagyná abba?
ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha felszólításod ellenére is ez van akkor 2 opciód van nyilván...

1.) Ha nem bírod ezt tűrni / elviselni, akkor lelépsz.

2.) Ha képes vagy elviselni, akkor meg elviseled.


Nemtudom, nem atomfizika, mi más választ várátál ami nem magától értetődik józan paraszti ésszel...?

ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Elhagyni. Minek vagy egy ekkora paraszttal? Ez nemcsak rád nézve tiszteletlen, de azokra a nőkre is, akiket úgy megbámul, hogy még nekik is feltűnik. 6-7 gyereknek már megtanították, hogy illetlen ez a viselkedés, itt meg a felnőtt férfi nem képes kontrollálni magát. Az ilyen maradjon egyedül örökre!
ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Egészséges pasi nem tudja nem megnézni a nőket. De bámulni, az azért erős, azzal elbeszélgetnék pasiként is... lehet nem is tudja, hogy azért lehet ezt diszkréten is csinálni :D
ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Én azt szoktam csinálni hogy fizikailag távolodom, hogy ne higyjék azt a külsősök hogy velem van. Vagy olyan távolságokat tartok akár strandon is mintha közünk nem lenne egymáshoz, maximum is csak ismerjük egymást. (Soha semmi intim, pl se ölelés se kézfogás se semmi)


Egy exem volt ilyen. Es ez miatt ha plázáztunk vásároltunk vagy rendezvényen voltunk stb, mindig vagy lemaradtam kicsit mögötte vagy elŐtte mentem vagy köztünk volt minimum 1 méter távolság, vagy ő balra nézelődött addig én jobbra.

Amikir jöttek szembe nekem még idegen haverjai és leálltak vele beszélni és odahívott az exem akkor esett le a srácoknak hogy a párom nem is egyedül van éppen hanem velem🤣


Egyszer még egy eladó is megkerdezte hogy egyutt vagyunk e, mert nem tudta, hogy a párom mögöttem most velem van vagy egy újabb vevő:) én meg visszakérdeztem hogy kire gondol mivel többen is voltak mögöttem🤣

Na akkor "lebuktam", hogy nem vállalom fel a párom mások előtt, akkora balhét rendezett mint egy ház, aztán még hónapokig is véres veszekedések kíséretében vágta a fejemhez hogy én őt "letagadom" szinte.


Dehát nem csoda..ha más nőkkel szemez és ezzel éget engem.



Más pasival is volt hasonló már mikor egy szórakozóhelyen a pultos csajjal kezdett enyelegni. Én meg a kis koktélkámmal csak hátrébb lépkedve szétnéztem na akkor én kivel fogok enyelegni akkor hol vannak a pasik nézzük csak..ezt az akkori barátom helyből levágta 1 pillanat alatt rólam és ő is égbekiáltó balhét rendezett a baromja.

ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Folyz Ők lesik a nőket aztán még ők vannak megsértődve, nekik van nagypofájuk, ha kihátrálok a szitukból, vagy elkezdem én is akkor lesni a pasikat.


Ezeket mind dobni kell.

ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hat pont, hogy vitat akar provokalni, ez a lenyeg, mert akkor be tud sértődni es esetleg meg tud lepni aznap estére, vagy ki tudja milyen alantas celja van az ilyen vitákkal, plusz, hogy szoktat a megalazashoz
ápr. 19. 12:44
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

"1.) Ha nem bírod ezt tűrni / elviselni, akkor lelépsz.

2.) Ha képes vagy elviselni, akkor meg elviseled.

Nemtudom, nem atomfizika, mi más választ vártál ami nem magától értetődik józan paraszti ésszel...?"

Azért van néhány köztes szint a nyílt szakítás és a zokszó nélküli elviselés között. Például lehet neki mondani, hogy te most nélküle mész strandolni, kirándulni, vásárolni stb. mert a közös programjaitokon nagyon kínosan érzed magad vele a viselkedése miatt.

ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
#7 Ha meg olyan emberről van szó, aki be akar törni és meg akar alázni (vagy csak egyszerűen nincs meg részedről a bizalom, hogy nem így van), akkor mi a fenének vagy még vele együtt?
ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az ő esetében arról van szó, marmint az en pasim esetében hogy nincs impulzus kontrollja, szimplan nem tudja uralni magát, akkor sem, ha áramot vezetsz az ujjbegyeibe
ápr. 19. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!