Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon leégettem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon leégettem magam a szomszéd srác előtt?19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és szerelmes vagyok a szomszéd srácba aki 26 akinek a húgával történetesen barátnők vagyunk. Mentem át hozzájuk és a srác nyitott ajtót félmeztelenül. Róla azt kell tudni hogy nagyon helyes és nagyon izmos, kockás hasa van meg minden én meg annyira zavarba jöttem tőle hogy miután végig néztem a testén elpirultam és nem is tudtam hirtelen szólni se ő meg csak mosolygott rajtam. Utána beengedett de akkor már csak a földet néztem meg persze még oda pillantottam amikor nem figyelt. Soha nem voltam még fiúval de belé már évek óta szerelmes vagyok. Szerintetek direkt csinálhatta ezt? Mit fog gondolni rólam ezek után?

ápr. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
imponált neki hogy látta azt ahogyan zavarba jössz és valószínűleg neki tetszett szituáció.
ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy könnyen meg tud téged dönteni, vagy cuki vagy.
ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Irigylem a szomszédod.
ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem te laksz a temető mellett?
ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5,hogy jön ide a temető?
ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6

Van egy nagyon hasonló helyzet a szomszédaim közt...kicsi a világ... Szóval ki tudja 🙂


Van egy ilyen fiatal lány és egy ilyen srác is...

ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem
ápr. 21. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
ilyeneket minte te hetvegente 3 at dug egyszerre .. gondolj erre es igy elmulik.
ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!