Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak akik 50 ev korul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak akik 50 ev korul lettetek apukak ! Megbantatok dontesetek?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ott az anyukák bánják meg hogy rigolyás tatáknak szültek akiktől a gyerek is nagy esellyel lesz downos meg autisztikus.

"Sajnos hajlamosak vagyunk elfeledkezni arról, hogy egy gyermek egészsége genetikailag csak 50 %-ban múlik az anyán, a másik 50% az apától származik, így a genetikai betegségek esetében legalább olyan fontos az apai kockázatok felmérése is.


Nincs abban egyetértés a kutatók és orvosok között, hogy mikortól számít idősnek egy kispapa, de az adatok arra mutatnak, hogy amint az apa eléri a 35 éves kort, csekély, de általános növekedés figyelhető meg a születéskori kockázatok terén, míg 40 éves kor után ez a rizikó már meredeken emelkedik. "

[link]

ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Egészséges, felelőségteljes férfi 50 évesen már nem akar apa lenni. Azt a gyereket fel is kell nevelni.És ha mondjuk az anyával, ne adj Isten történik valami, akkor ott marad egy kisgyermekkel, akivel próbál mit kezdeni, az idő meg telik, és a gyermeke pedig ott marad anya és apa nélkül mint az ujjam 20 évesen pl. se kutyája, se macskája a gyereknek, és mint az ujjam egyedül.
ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Az én szomszédom még csak 40 volt, mikor született a gyerek, de már kívan tőle, nem bírja. Kettőt akartak, mondta, hogy neki még egy tuti nem kell.
ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

Én nagyon szívesen vállalnék még gyermeket, de sajnos nincs hozzá megfelelő társam. Eddig két gyermekünk született és őmiattuk érdemes igazán csak élni. Fantasztikusak. Nem nagyon tudnék csodálatosabb ajándékot elképzelni az élettől, mint a gyermek.

Megy itt a parasztvakítás, a felvágás a neten, meg offline társaságokban is, hogy így beutaztuk már az egész világot, meg egyéb babla dumák, hát engem az ilyesmi totál hidegen hagy. Nekem a csodákhoz nem kellett kilóméter tízezreket utaznom, mert egyszerűen csak leszülettek közénk.


Az meg, hogy ki meddig él? Nem korra, hanem sorba. Csoda nagy macsó testépítő szépfiú, évekkel fiatalabb volt mint én és már tizen x éve nincs közöttünk és folytathatnám a sort. Kikímélt fiatal úrinők is, akiknek mindenük meg volt.

Ha valaki egészségesen él, van egészsége, miért kellene hogy féljen a gyerekvállalástól? "Majd a covid is jól megöl, ha nem veszed fel az x oltást!" Kitalál itt ez a sok agyonművelt okostojás is minden baromságot, amivel azt hiszik, hogy állandó rettegésben tarthatják majd az emberiséget.

Akiknek adottak a feltételeik, nyugodtan vállaljonak gyermeket. A buta és primitív önző embereknek viszont nem való az ilyesmi, ők repülőzzék körbe a világot helyettünk is.

ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!