Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy az ember egy lányba lesz szerelmes élete során?

Figyelt kérdés
Egyedül ő, senki más.

ápr. 24. 23:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Régen volt ilyen, ma már nem jellemző.
ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
9-es igazad van, az lesz.
ápr. 25. 17:59
 13/19 anonim ***** válasza:

Majd írd meg , mi lett a vége.

#9-es vagyok.

ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Én szerintem nem lehet valakibe évek óta szerelmesnek lenni FŐLEG ha már rég nem is találkoztak, nem beszélgetnek egyáltalán. Ez inkább obszeszív állapot, beteges kötődés és jó lenne vele valamit kezdeni akár szakember segítségével.
máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Volt egy exem aki azt mondta én voltam neki az igazi. Most újra szerelmes. Szóval szerintem lehetséges csak megkell találni újra a megfelelő személyt.

máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy itt írta valaki, lehet obszesszív kötődés lehet. Nekem is volt egy ember,akibe szakítás után 4 évig szerelmes voltam őrülten, úgy hogy kb 3x összefutottunkcaz utcán az évek alatt és ennyi volt az interakció, minden egyes nap rá gondoltam az évek alatt, róla fantáziáltam. Szörnyen nehéz volt ebből kikerülni, de olyankor valószínűleg nem is a másik embert szeretjük, (már/még) hanem egy idealizált képet a fejünkben.
máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Elképzelhető lehet, amit írtál.

Már sokkal ritkábban jut eszembe.

máj. 18. 17:28
 18/19 anonim ***** válasza:

Én láttam olyan párt, akik tizenéves koruk óta együtt vannak és soha senki más nem is volt az életükben. Lehet, hogy így fogják leélni az egész életüket is. Gőzöm sincs, hogy ez hogyan tud így működni, de náluk valahogy mégis működik. Mostanra már van gyerekük is. A fejükön nem nagyon láttam még pozitív érzelmeket, inkább olyan görcsös akarást, főleg a fickó fején, de ettől függetlenül még persze lehetnek ők nagyon-nagyon boldogok is.


Ténylegesen viszonzott szerelemből szerintem se lehet túl sok egy mai átlagember életében, max csak azoknál, akiknek semmi mással nem kellett foglalkozniuk egész életükben, mint hogy egyik szerelemből a masikba lépkedjenek. Ilyen brutál gazdag, pl uralkodói sarjak és egyéb hasonló kölykök, akik csak úgy fogyasztják az élet javait és csak szerelemből-szerelembe lépkednek egymás után.

máj. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki?
máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!