Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gondoltok még az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltok még az első szerelmetekre? Akár úgy hogy van már családotok egy másik illetővel?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Családom nincs, de párom van. Öten voltak, de ebből néggyel tiszavirágként. Mégis mindenki eszembe jut, mert mindannyian meghatározók voltak valamiben.


• Elsővel rövid idő után közömbös vége lett, de lelkileg sokat segítettünk egymáson és ez volt az életfeladatunk.

• Másodikkal rövid idő után szintén közömbös vége lett volna, de ő fél év után támadott be... Elmeroggyant volt, visszafenyegetéssel megkíméltem feljelentés nélkül a gyerekei miatt. Pikantéria, hogy közelben lakik és látszólag fel sem ismer vagy inkább nem akar. :-)

• Harmadikkal rendezetlen életkörülményeink voltak, műtét előtt álltam, rövid idő alatt megcsalt és nagyon lazán közölte. Nemrégen felkeresett így 8 évvel később azzal, hogy szexelni akarna. :D Tehát ő is elmeroggyant, nem kellett volna ő sem nekem.

• Negyedik egy távkapcsolat volt 2 éven át, amiből már jó élettapasztalatokat szereztem. Vegyes helyzet. Kétszer vesztünk össze életképtelenségén és csúnyán váltunk el, de később neten megbeszéltük. Végül pozitívan emlékszem rá és az életképtelenségét sajnálom, soha nem fog kitörni senkivel. Ugyan én is családi lakásban maradtam, de egészen más típusú kettőnk helyzete és ő idősebb is.

• Ötödik esetben - szerintem utóbbi miatt kissé megkeseredve - beleugrottam egy fiatallal és ráadásul 1 évet le is hazudott a nagykorúságáról. Éretlen tacskó volt és egy barátom is okozott gondot köztünk. (Aki később jelenlegi kapcsolatomban is és végül bírósági ügy lett.) Igazából ő már k.b. nagyon szóra sem érdemes, de nemrégen vele is jót beszélgettem és ennyi év után adott igazat. Második kivételével mindenki rádöbbent mindenre, csak nem ennyi év után kellett volna.


35/F

ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelem egy nagyon régi, ráadásul plátói történet, lehettem vagy 13 éves (ez lassan 15 évvel ezelőtt volt), teljesen más voltam akkor, és más vágyaim vannak, mint most. Attól függetlenül, hogy nem volt köztünk semmi, az életem része volt egy darabig, és alapvetően jó emlékeim vannak róla, rendes srác. Néha, mondjuk ilyen évente bevillan, hogy hol tarthat most az életben, remélem, minden okés vele, de itt meg is áll a dolog.
ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem. Remélem felfordult már.


N

ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2-es nem, nem érzem annak. :)
ápr. 25. 09:49
 15/17 A kérdező kommentje:
11-es, ameddig nem olvastam hogy 37F végig azt hittem hogy nő vagy. Olyan kulturáltan fogalmaztad meg a mondani valód hogy nem volt hirtelen egyértelmű.
ápr. 25. 15:37
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert az első fellángolás nagyon erős volt,és évekig tartott.Osztálytársak voltunk,senki nem tudta,hogy szeretem,bár szerintem ő sejtette. Mivel viszonzatlan maradt,inkább már rossz élménynek mondanám,de néha szívesen visszaemlékszek rá.
ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gondolok ra neha de nem jo erzessel.
ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!