Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az fura ha haverom egy fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Az fura ha haverom egy fiatalabb lánnyal akár össze jönni? (ő 22,lany 15)

Figyelt kérdés

ápr. 25. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
semmi fura nincs benne, most kell huzogatni a tiniket, mert kesobb mar vagy gaz vagy lehetetlen lesz
ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges.
ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Az első kapcsolatomban (1 évig tartott) én 15 éves voltam, a barátom 21.


Teljesen jól megvoltunk, megértette, hogy ennyi idősen nem állok még készen bizonyos dolgokra, nem is erőltette sose. Hiszen tudta jól, hogy egy "gyerekkel" jött össze.

Nagyon jó volt vele lenni, még ha ilyen kevés időre is.

(A szakítás egyébként sajnos pont amiatt történt, ami miatt összejöttünk úgymond: én komolyodtam, fejlődtem, céljaim lettek, ő pedig megrekedt kiskamasz szinten.)

De nála normálisabb, kedvesebb, értékesebb embert aligha ismertem.


30\N

ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor en voltam 15 akkor is divat volt ez.


28L

ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor 15 voltam volt hogy 30 eves palija volt egy 15 evesnek ami ritkan ordul elo es nem normalis.. a 15-22 nagyon hatar eset de semmikeppen sem nezi jol szemmel a kornyezet.. egy 22 eves fiu sokszor 16- 7 nelk nez ki.
ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor49 ***** válasza:
a mai vilagba mar semmi nem fura amikor 20-30 ev korkulombsegek vannak
ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiváncsi Bp válasza:
16%
Miért lenne betges azért mert barátja azé még nem kell elitélni senkit. Akkor engem is mint Nagypapa elitélhettek mert unokám rajong értem szerelmes belém.
ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nekem is 23 eves pasim volt. Hónapokig voltunk együtt. Akkoriban is ez ment, mindig az idősebbek jöttek be. Aztán persze mikor már 23 lettem, nem értettem hogy lehet ennyivel fiatalabbal kezdeni, inkább betegesnek tűnt.

30/N

ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Haverom mi? 🙂
ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!