Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy hazas ferfi beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hazas ferfi beleszeret egy masik nobe akkor mit erez a ferfi? Hogy rosszul valasztott anno vagy hogy akibe szerelmes lett az lenne az igazi neki?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Hehe, kis naiv...

Nem, ilyenkor azt érzi, hogy jó lenne úgy felpróbálni, hogy otthon nem bukik le. Azt hiszed, hogy az első nőt vette el, akibe belezúgott? Sose volt szerelmes másba? Dehogynem!

ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha szerelmes a szeretőbe akkor elhagyja a feleségét mert nem bírja ki nélküle, nem tudja nélküle elképzelni az életét.
ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De azt erzi h o az igazi akkor?
ápr. 27. 22:09
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nincs "Igazi" kérdező. Miről beszélsz?
ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Hogy hogy mit érez? Amikor szerelmes valaki az nem szeretőt tart, hanem a felesége számára a minden, ha meg beleszeret a szeretőbe, akkor elhagyja a feleségét érte. Minden más csak mese
ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztm nem értem érzi. Szerelmes lehet akár, de egy meglevő esetleg hosszú és jól működő kapcsolatot az ember aki reálisan látja nem hagy ott. Az új nővel/ pasival is ugyan az lenne, de lehet nem is működne a dolog.
ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindem férfi hagyja el a feleségét, ha vannak gyerekek, mivel ott már családról van szó, és nem akarnak, nem mernek lépni! Ilyenkor lehet akármekkora szerelem, akkorsem fogja otthagyni őket, márpedig a házas férfiak legtöbbjének már van kölyök! Tapasztalatból beszélek.
ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem értem hanem ezt**
ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Mit érez a férfi? Semmit. Boldogságot, mert szerelmes. Mi mást érezhetne?
ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Azt akarod hallani, hogy azt érzi bárcsak ez a nő lenne a felesége, bárcsak előbb találkoztak volna, bárcsak ne lenne még nős.

Ezzel szemben azt érzi, basszus. Mi a szart csináljak most? Szeretem a feleségem, szeretem a családom, de ez a nő, .. teljesen kikészít.

ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!