Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ilyen nagyon nagyon vegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nagyon nagyon vegyes jeleket hogyan kell venni? Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden megfogalmazni, bocsánat. Szóval adott egy srác akivel nagyon kis korunk óta ismerjük egymást, kb 1 éves korunk óta, a szüleim és az apuja a mai napig barátok. Nekem ő volt az első szerelmem. Nagyjából felsős koromban körvonalazódott ez bennem. Aztán persze jött a gimi, sok kamasz összezárva, új barátságok születnek, esetleg kapcsolatok. Neki voltak is barátnői, nekem pár sikertelen próbálkozásom. Viszont nagyon úgy éreztem, hogy amikor így családilag találkoztunk, és esetleg kettesben maradtunk vele, vagy bármi, akkor teher voltam számára. Mindig furcsán viselkedett, sokszor totálisan kizárt engem, vagy például spontán lelépett a barátnőjéhez és akkor én ott maradtam a szülőkkel. A múlt héten volt egy helyzet, hogy egy buliból haza kellett egy fuvar, de az egyik barátnőm nagyon szarul volt, haza kellett vinni, a legtöbb barátom szintén ivott, ahogy én is, de mégsem hívhattam a szüleimet, úgyhogy nem jutott más eszembe, felhívtam ezt a srácot. Segített, hazavittük a barátnőmet. Majd elmentünk mcdriveba, mert elpöttyentettem, hogy sikerült éhgyomorra innom, ő meg leszidott hogy ilyet nem szabad csinálni. Aznap este volt egy tök mély beszélgetésünk, kiderült hogy régebben mind a ketten szerelmesek voltunk egymásba. Jó pár év beszélgetését bepótoltuk, vagy 2-2,5 órát ültünk az autóban, nagyon intimnek érződött a helyzet, több mély témát is érintettünk, én kijózanodtam, úgyhogy hazavitt. Tegnap este ő hívott engem részegen, hogy a barátnőjével elvileg a velem töltött éjszaka miatt összevesztek, és szakított vele a lány, és hogy esetleg alhat-e nálam. (Tudni kell, hogy két másik lánnyal lakom együtt, szóval csak egy szobám van. Úgyhogy ő aludt az ágyamban, én meg átmentem a barátnőm szobájába aludni, mert nem volt jobb ötletem, bár nem mondom, hogy ez a helyzet bárhogyan is jó lett volna.) Azóta megint minden fura köztünk, megint beszélünk. Holnap este szeretne átjönni borozni és beszélgetni. Most nem tudom mit kéne csinálnom. Ugyanis nem mondom, hogy ha pl bepróbálkozna nálam ellen tudnék állni, de nem tudom jó ötlet-e esetleg bármibe belekezdeni. Vagy megint többet látok ebbe bele, ő csak barátkozni akar, és akkor meg megalázó helyzetbe hozom magam. 20N

ápr. 28. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Az furi, hogyha kidobta a barátnője miért az volt az első gondolata, hogy hozzád megy aludni? A szüleihez vagy bárhova nem tudott volna menni? Hol alszik innentől vagy hol lakik?

Azért egy kicsit érdekes hozzáállást árul el róla, ha kidobja a barátnője te miattad, ugyanúgy hozzád akar visszamenni menni aludni, ez nem túl korrejt a barátnőjével szemben.

Lehet csak azért megy át hozzád, hogy panaszkodjon, vagy épp kilett dobva és most dugni akar veled hogy szabad a pálya.

Ha lefekszel vele úgy tedd, hogy benne van a pakliban nem akar tőled semmit, és visszamegy majd a barátnőjhez kibékülni, ha már megvoltál neki!

ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Ez a rövid??
ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen vigasztalodni akar veled. Voltak barátnői, szóval nem arról van szó, hogy tapasztalatlan lenne vagy tagadta volna az érzéseit ennyi even át. Eleinte lehet, hogy tetszettel neki, aztán tovább lépett. Szerintem nem akar többet, mint kicsit össze járni veled. Te tudod, hogy bele mész e vagy sem. Azért felnőtt ember vagy, ha ellen akarsz állni, akkor ellenállást, nem akaratodon kívül történnek ezek a dolgok.
ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem gondoljátok ti sem, hogy komoly szándékai lennének, ugye?
ápr. 28. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom.
ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hármas kommentet irtam,ismétlem magam, nem gondolom, hogy komolyat akar.
ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.☺️
ápr. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!