Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz vagyok, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha tudom, nincs jövőnk, de mégis vele maradok, mert tetszik, hogy "elkényeztet"?

Figyelt kérdés

A korábbi barátommal a minimumért is könyörögnöm kellett, 8 hónapos kapcsolatunk alatt összvissz kétszer voltunk randizni, merthogy neki "nincs pénze engem hetente etetni valahol", viszont a barátaival heti 2-3 buli simán belefért... Sosem mentünk sehová, mert "nincs kedve".


Most lett egy párom, aki ennek a teljes ellentéte. Állandóan programokat szervez, de olyanokat, hogy az állam leesik. Hoz-visz autóval, a barátom pl. a közös bevásárlásra is úgy vitt el, hogy a benzinköltség felét elkérte, mert hogy ő magának a sarki kisboltban is bevásárolna, miattam kell kimenni az Auchanba.

A mostani barátom meg tényleg úgy viselkedik velem, mint egy úriember. Kinyitja a kocsiajtót, hozza a táskámat, meglep csak úgy virágcsokorral, sütivel. Most pl. a hétvégét a Balatonnál töltjük, múlt hónapban Rómába vitt, meglepetésként (keresztrejtvényt csinált, aminek a megoldása volt az úti cél).


De tudom, hogy nem egymás mellett öregszünk meg, hogy nincs hatalmas közös jövőnk. Ennek egyik oka a nagyobb korkülönbség, a másik pedig az, hogy én külföldön képzelem el a későbbi életemet... Őt pedig minden ideköti, itt van a munkája, itt építette fel magát, az egzisztenciáját, itt vannak kapcsolatai. Viszont sokkal jobb vele, mint egyedül, vagy mint a volt barátommal volt. Baj, ha vele maradok addig, amíg nem lesz aktuális a külföldi terv (ez évek kérdése, még egyetemre járok)?


ápr. 28. 13:29
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
74%

51


Mondjuk mert hazugságra építeni egy kapcsolatot szimpla gerinctelenség.


De még ez is elmegy, mert sok érdekember van. Sokan leélnek egy életet úgy valakivel, hogy igazából nem rá vágynak, de vannak előnyei és nekik ez jó.


De ha valaki TUDJA már most, hogy neki csak ideig-óráig kell ez az ember és szimplán csak használja míg az érdekei megkívánják, na az az igazi gusztustalan dolog.

ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 51.es.nem szàllok magamba,pont elismertem,hogy az êlet csàszàrnője a kèrdező.Tâlcân kìnàlja magãt neki a jò êlet.Minek szâlljak magamba.Nem ên hasznàlok ki fèrfiakat,ès tartatom el magam velük nêmi szexêrt cserèbe.
ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig nem látok kihasználást.A kérdező párja ilyen,minden nővel ilyen lenne.Legyenek egymással amíg jó nekik.Az eltartás meg nem az,amikor a férfi fizeti a randit.És lek.urvázni se kell a kérdezőt,a jó szex fontos egy kapcsolatban.Mindkettő tudja mit akar az életben.Nem ugyanazt,de amíg jól működik a dolog,kár szakitani.
ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%
Ja 53, de itt nem úgy néz ki, hogy a pasi képbe van...akkor nem lenne a kérdés se.
ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést magadnak megfogalmaztad, akkor azt erzed, hogy ez nincs rendben. Ha rendben lévőnek éreznéd, akkor a kérdés fel sem merülne. Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy a lelkiismereteddel el tudsz-e számolni. Ha igen, akkor maradj a kapcsolatban, ha nem, akkor szakíts.
ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

52


Ki írta, hogy szállj magadba? Nem írtam sehol sem ilyet.

ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Ha ő erről nem tud akkor igen, határozottan gonosz vagy.

Csak képzeld bele magad a helyzetébe mert egyszer te is leszel 36 éves és nem hinném, hogy örülnél ha valakivel fordított helyzetben ugyanígy járnál.


Ha tud róla akkor teljesen rendben van.

ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!