Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha van lehetőségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha van lehetőségem vissza kapni egy baratot mert az életben látjuk egymást próbáljam meg? Megbántottamm sajnos(ő is) idegesítettem, tiltással zárult,. Akit érdekel a story megosztom de ide nem fér ki.

Figyelt kérdés

ápr. 30. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod.
ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Minimàlis a sansz.


Plusz ha ide nem fér ki, írj belőle novellàt.

ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy barátot mindig jó visszakapni, ha van rá lehetőség. Csak nyertek vele, mindketten. Egy próbát megér, aztán látjátok van e rá mód és igény.
ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne :)
ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, engem érdekelne :)
ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
köszi a történetet. elég durva story, sok sikert
máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel :)
máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen történetet életben nem hallottam még XD Köszi kérdező, hogy megosztottad. :)
máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!