Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek undort a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek undort a barátnőm láttán?

Figyelt kérdés

Az együttlétünk ötödik hónapjában történt ez. Szerelmes voltam belé, habár ez akkor már elmúló félben volt. Külsőre a legszebb ember volt, akit csak élőben láttam, a teste számomra a legtökéletesebb volt. Mint egy bálvány, olyan volt nekem.

Egyszer meztelenül volt, és arra eszméltem, hogy undort érzek, hogy saját magamtól e, azt nem tudom. De úgy voltam hogy mi az istent keresek itt egyáltalán. Amúgy ez úgy hangzik, mintha tárgyiasítottam volna, pedig qvára próbáltam szeretni, és szerettem is, szex közben is mindig azt néztem, hogy először ő menjen el, mert szerettem örömöt okozni neki. Én úgy értelmezem, hogy a test bűbája megtört fölöttem, a testi szerelem elmúlt, és rájöttem,hogy semmi közöm nincs ehhez az emberhez. Valakinek volt hasonló tapasztalata?



máj. 8. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Sok a poresz?
máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem, te nem voltál szerelmes, a leírásod alapján még soha, mert lövésed sincs mi az.

Állj odébb, elmúlt az újdonság varázsa,ennyi.

máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Bakker megláttad a wc-n és rájöttél hogy a nők is sz.rnak? Vagy mi lelt?
máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen komolyan kérdem: nem lehet, hogy látens homoszexuális vagy?
máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem is taszít az intimitás (nem maga a szex), van ilyen👍
máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért érzel undort, mert külsőleg nem az eseted, max a személyiségét kedveled.
máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam, és bármit megtettem volna érte, tényleg bármit, még meg is haltam volna. És pont hogy testileg most is tökéletesnek tartom, és nem tudok elképzelni nála szebb embert
máj. 8. 16:15
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tudsz a szeretetről.
máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Válasz: mentális problémák. Elhitetted magaddal, hogy szerelmes vagy, ezáltal annak is érezted magad. Bálvány, piedesztál, hibátlan, tökéletes - kulcsszavak a magadfajta bolondnak a kapcsolat max első fél évében. Majd elkövet valami tökéletlent a másik fél (lehet ez annyira minimális, hogy fordítva tette vissza a fogkefét), te pedig azt érzed, hogy átvertek. Kezdődhet is a leértékelés, a teljes kiábrándulás. Közben pedig az ártatlan félt is magaddal húzod a mélybe. Úgyis az lesz a vége, hogy eldobod és új, fénylő játékszer után nézel. Vagy ő ismeri fel előbb, hogy mibe keveredett, és okosan véget vet ennek. Hiába mondanám, hogy menj el terápiára, hamar megmagyaráznád hogy neked arra nincs szükséged, hiszen semmi bajod. Szóval passz. A lényeg, hogy engem kerüljetek el a “társaiddal”, túl sokan vagytok már így is.
máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt a te keszulekeddel van valami.

Vonzalombol undorhoz sokkal tobb ido kell vagy valtozas, vagy valami.

máj. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!