Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Milyen tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tulajdonságú nőkbe szoktatok szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Külső, belső, minden jöhet.

máj. 8. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Nálam idősebb, talpraesett, szókimondó nőkbe. Fura, mert ezek a tulajdonságok nem az eseteim egyáltalán, mégis több ilyen nő képes volt elcsábítani engem.

29/f

máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tulajdonságokat nézem lista szerűen, hanem azt szoktam figyelni, hogy ki az akivel jól érzem magam, ki az akivel el tudok beszélgetni, ki az akihez vonzódom és megvan vele az összhang. Innentől kezdve a dolog vagy kialakul vagy bizonyos dolgok miatt nem.


Nekem nagyon kevés nő tud tetszeni szexuálisan, de lehet bennem van a hiba, hogy így gondolkodom..


Szóval összességében a vonzó külső és a megnyerő tulajdonságok még nem elegendőek.


F

máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
A konvencionális berögződéseket elutasító személyiség, de csak akkor ha ez nem jár punk, lila-hajú, rollerezgető radikál-feminista vagy ehhez hasonló undorító stílussal.
máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Én fehér májú nőbe könnyen beleszeretek.
máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Aranyos cuki édes hangú :)

Jelenleg 24 éves kb. 168 cm magas, nagyjából 55 kg.vagy +1-2-3 kg.

szőke haj, barna szemek. És minden nap megmosolyogtat.

máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Feszes csöcs, kerek segg a legfontosabbak. Az már nem érdekel, hogy mit picsog, a legtöbbnek amúgy sincs személyisége.
máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Sose voltam szerelmes.
máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Jessica Alba típusú frissen, fiatalon. Feszes, vékony, szép arcú, a többi nem számít.
máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akinek az arca különleges, a haja szép hosszú vagy félhosszú, a lába ápolt, a személyisége domináns.
máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha nem leszek szerelmes 🤷
máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!