Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, mit csináltok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, mit csináltok olyan férfival ismerkedéskor, aki nagy buta, iskolázatlan, beszélgetni nem tudtok vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen iskolázatlan, nem érettségizett, 30 éves korára elbutult férfi van a neten, főleg vidéken, de nem csak. Ők azt mondják, hogy milyen értelmes nő vagyok, de nem azért, mert érdeklődnek, hanem mert nekik is buta nő kell, nem szeretik (és a rokonaik sem) az értelmesebb nőket. Ilyen férfiak sokszor a rajzefilmeket, a sci-fi-t, a Harry Potter-t szeretik 30-40 évesen is.

Van ilyen férfival tapasztalatotok? Érdemes párkapcsolatban gondolkodnia egy értelmesebb nőnek ilyen férfival? Én úgy tapasztalatom, hogy a rokonai is minedig érdeklődnek tőle a nőkről, véleményt alkotnak, s az ilyen férfi ezt el is hiszi, nincsenek önállő gondolatai, véleménye.


máj. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
0%

Tarskeren van. Akadozó csevegés, nincs témájuk, otthon punnyadnak, szóbelire nem terelik át, unatkoznak, minden sz.r.

Volt párommal meg olyan volt hogy jott értem dübörög a zene a kocsiban megyunj haverokhoz mindenhova nagykanállal éljük az életet kalandok izgalmak, tanított vezetni is a haverjaival is könnyesre röhögtük magunkat..


A társkeren meg hát dolgozom hetvégén is nem érek rá, most pihizek mert lenyírtam a füvet, vagy messze lakik nem jön vonat hetköznap nem tud találkozni, főz mos lefesti az ajtot otthon es arrol küld képeket, a randikról meg csak menekülni szoktam ha odáig el is jutunk az is egy kész csőd..


Hát nagy veszteségek a volt párjaim az életemben. Ritkák mint a fehér holló. Helyesek is életük is van monogámok is viszonszerelmesek is mert éreznek is. Évek mire találok ilyet megint.:(

máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
0%

*Ja es azt csinálom mivel egy pasi nem képes mentálisan kielégíteni igy ha 5-el csetelek egyszerre az már talán eléri valahol az ingerküszöböm megvan a "kontaktadagom".

Kb 5 pasi tesz ki egyet:(


De aki funyirás után pihizik igy most ejtve ezert kénytelen vagyok most mással csetelni aki meg maszekmelózik ma így aztán a 3.al is csetelek aki ajtót fest, egy pasi nem képes eleget nyújtani már a cseten sem önmagában..

máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyennel nem ismerkedem.
máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
0%
*Csak több pasi. Valahogy így vegetálok míg nem lesz valami barátom szerintem akivel van életünk is.
máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdés ez már? Nyilván ne ismerkedj velük. Ismerkedjen a hozzá hasonló kvalitású nőkkel.
máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
67%
Intwllektuális különbségek nem igazán küzdhetőek le számomra. Hohy egyszerűen fogalmazzak: hülye, aki butákkal ismerkedik. Inkább egyedül...
máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálok. Akivel beszélgetni se tudok, azzal mit kezdjek? Komoly párkapcsolatban biztos nem gondolkodok valakivel, akivel két szót nem tudok váltani, és nem érzem úgy, hogy intellektuálisan egy szinten vagyunk. De nem is látom be, hogy miért is lenne rá szükség, te magad is mondod, hogy ők sem a tanultabb nőket keresik, akkor mégis mi dolgunk lenne egymással? :D Erre való az ismerkedés, semmi baj nincs azzal, hogy nem illik össze mindenki mindenkivel.

(Mondjuk nem gondolom, hogy ez összefüggésben lenne azzal, hogy valaki felnőttként is tud élvezni egy-egy felnőtteknek -is- szóló rajzfilmet, a Harry Pottert vagy urambocsá' a sci-fi rajongótáborának sem feltétlenül 13 évesekből kell állnia- a magam részéről tanult, diplomás, értelmiségi nőként is szeretem mindezeket)

máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
15%

Hat igen, szegeny #1-eske. Berki es a Ricsi haverja is eldobta mar a gitart....



39F incel

máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
17%
8# te beteg vagy.
máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
7essel minden egyes szavával egyetértek.
máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!