Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a barátnőtöknek hogy kövér?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk is duci volt de szeretem a duci lányokat, nagyon jól megvagyunk a szex is isteni volt mindig de a 2 év alatt folyamatosan hízott kb 30kg-val nehezebb mint amikor összejöttünk. Nem dolgozik nem mozog semmit csak ül otthon a tv előtt és állandóan eszik. Most is sokat szexelünk de már nem találom annyira vonzónak. Elhanyagolta magát. Úgy képzeljétek el hogy olyan 170cm magas és 130-140kg. Narancsbőrös a feneke, ha szexelünk lóg a hájas hasa egy pár perc szex után a levegőt is nehezen veszi. Ezen változtatni kell. Őszintén szeretem de nem tudom hogy mondjam el neki hogy kezdjen el fogyózni. Erre az egészsége is rámegy.
máj. 12. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Hogy-hogy hogy?


Mucika, kövér vagy.


Ha 2 év után sem lehet őszintén beszélni egy kapcsolatban a felmerülő problémákról (legyen az bármi) akkor annak a kapcsolatnak sok értelme nincs.

máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Duciként mondom, hogy ez már rengeteg, nekem már 98 kilósan volt minden bajom, már 86 vagyok, haladok a célom felé. Neki kell rájönnie, hogy maga miatt érdemes elkezdenie változtatni. Mindneképpen meg fogod bántani. Kezdjétek el együtt a változtatást és támogasd őt.
máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Magyarázza már el nekem valaki ezt. Ha hízok 30 kilót, akkor kihízom a ruháimat, nem? Ezt hogy nem lehet észrevenni?
máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%

Passzold át!


De fogadjunk hogy nincs kit dugjál helyette🤣

máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy passzold át? Nem egy tárgyról van szó, te banán.
máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%

Apám egy ismerőse azt mondta azért szereti a dagadt csaját, mert bárhol tud rajta p.nát hajtogatni.


Ez a mondat azóta is lakbér nélkül él a fejemben.

máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem apád ismerőse találta ki, régi vicc.
máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%

7


Én 1 szóval nem mondtam, hogy apám ismerőse találta ki. Apám ismerőse mondta, tőle hallottam.

máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Kati légyszi fogyjál le egy kicsit, mert 30 kilóval több vagy, mint amikor megismerkedtünk. Mondjuk elmehetnél dolgozni is, mert csak ülsz a tévé elött és zabálsz. A szex sem olyan jó, mint régen, mert már nem talállak olyan vonzónak, lóg a hájad és már levegöt is alig kapsz, ha egy kicsit beindulunk. Bla-bla-bla.

Szóval pont úgy, ahogy ide leírtad. Mi ezzel a probléma?

máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
8, teljesen érdektelen, hogy milyen alkesz lúzertől hallottad pont te.
máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!