Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy válasszam le a páromat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszam le a páromat a gyerekeitol? Több lent.

Figyelt kérdés
A páromnak már több gyereke van a probléma talán az hogy lányok, vagy sokkal inkább hogy a legfiatalabb 12 éves.Nem tisztelik az apjukat, és ezzel együtt meg akarják neki szabi kivel lehet stb. Önmagába azzal hogy ha vannak gyerekei még nem lenne baj ha soha nem hallanék róluk egy árva szót sem. Valószínű én is féltekny vagyok és az én hibám is de az idióta ronda lanyai tényleg elviselhetetlenek a párom előző barátnőjét meg vertek ok nélkül az anyjuk skiozfren ezzel együtt az őszes lány is ezt az orvosok igazolták. Persze az apjuk mindig mindenbe őket védi sokáig pedig nem volt velük jóban. Én egyebkent a nő vagyok😅hogy ha eddig nem jött le.

máj. 13. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Idióta ronda lányai? Gyönyörűen beszélsz róluk. Neked semmi közöd ehhez, ha nem tetszik, keress mást. Mindegy ám, milyenek a lányai, szereti őket. Azt gondolhatod, hogy nem téged fog választani helyettük. 😉
máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod lányainak finoman fogalmazva indulatkezelési problémai vannak és ez már odáig elfajult, hogy megverték az előző aktuális partnerét ott hatalmas probléma van. Én nem biztos, hogy kitenném magamat annak, hogy másnak a neveletlen gyerekeit elkelljen viselnem.

Általában a gyerekes szülőkkel való ismerkedésnek ez is a velejárója, hogy a gyerek is velük jár egy csomagban. Érdemes átfontolnod valóban szükséged van-e erre, mert ha ilyen viták vannak és a gyerekei pártját fogja, nem áll ki melletted, te sem vagy köteles ebben így részt venni.

máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk is így kezdődött.

Nekem rontott a 18 éves lánya hogy takarodjak az apja házából a gyerekemmel együtt ( közös gyerek ).

Azóta eltelt pár év, a lánya feljelentett minket 2 szer , így saját maga alatt vágta a fát, a férjem már nem szereti.

A közös lányunk pedig a mindene.

Itt inkább az volt a baj hogy a férjem vállalkozó és a felnőtt lánya a pénzt féltette tőlem és a lányunktól.

Meg persze az is zavarta gondolom hogy fiatalabb vagyok az apjánál 20 évvel.

Mi jól elvagyunk, a lánya eltűnt az életünkből.

Előbb utóbb minden és mindenki a helyére kerül.

máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló az nekem is feltűnt, hogy az idióta kifejezés ha a leírtak jellmezőek rájuk valóban helyénvaló, de hogy rondának hívja őket már nem képezi lényegét a sztorinak, bár valahogy nem lep meg hogy így nevezte őket, ha má televan velük a töke.

Az, hogy neki semmi köze hozzá, hogy ilyenek nem teljesen igaz, mert ha az előző nőt megverték, neki sincs szép kilátása a jövőre nézve.

Az sem igaz, hogy mindegy milyenek, az apjuk szereti őket, attól még ha neveletlenek a kölkei, ne akarja a párkapcsolatában elfogadtattni más nővel őket.

máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Idegen gyerekek velem sem szemétkedhetnének, az h minek nevezte őket, az egy hosszú folyamat eredménye.

Rengeteg gonosz kis mini felnőtt létezik, akik válás után bele akarnak tenyerelni a szülők kapcsolatába, önző okokból!

máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

"Önmagába azzal hogy ha vannak gyerekei még nem lenne baj ha soha nem hallanék róluk egy árva szót sem."


Remélem azt visszahallja a párod valakitől és úgy vág ki téged, mint a macskát sz...ni.

Ha a lányai skizofrének, akkor betegek. Ezzel nem tud az apjuk se semmit csinálni, legföljebb orvoshoz vinni és a gyógyszert beadni nekik. Neki ez nyilván nagy kereszt az életében. Minden tiszteletem az övé, hogy ezt vállalja. Ha teneked nem kell így ez a férfi, azt meg lehetne érteni, de akkor tűnj el az életéből, ne a gyerekeit akard elmarni tőle (ami úgysem sikerülne).

máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Ezért nem jó gyerekes palival kezdeni!

Csak a probléma van és mindegy milyen vagy, te leszel a gonosz .

Minket is feljelentett a lánya 2 szer, de még én vagyok lepontozva azért mert mi együtt maradtunk…..

Hát már bocs!!!!

máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Vessző:


"A vessző (,) az írásjelek egyike, (a szóköz mellett) az elkülönítés legelterjedtebb eszköze.


Formáját tekintve alsó helyzetű rövid vonal, melynek alakja betűtípustól függően lehet egyenes, dőlt, illetve kitöltött fejű kis 9-est formázhat (, , ,)."


😑

máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
1es és 3as.ti mekkora fergek vagytok.. Nehogy te is ezt kapd vissza a lanyoddal egyutt.
máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, miért vagyok féreg?????

Ja hogy mert nem menekültem fejvesztve az otthonunkból, amikor a felnőtt lánya berontott a házunkba hogy takarodjak a 8 hónapos gyerekünkkel együtt?

Hát. Te nem vagy beszámítható!

máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!