Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem önmaga a párkapcsolatában....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem önmaga a párkapcsolatában. Hogyan mondjam ezt neki?

Figyelt kérdés

Szüleim nemrég váltak, és anyukám hamar keresett magának új párt. 2 éve együtt vanak de a rózsaszín köd ugyanolyan sűrű. Anya teljesen más ha vele van. Más a hangszíne, a nevetése olyan, mint amikor távoli ismerősökkel jópofizik. Egy nagyon határozott személyiség, de ha a párjával van, mindenről kikéri a véleményét, ( olyan dolgokban is, mint pl a főzés, amibe eddig soha nem fogadta el más tanácsát. főleg nem olyan dolgokkal kapcsolatban, amiket a főzés elején megtanult. Pl: szerinted megfordítsam már a húst? vajon elég meleg a sütő?) és ha valamiben nem értenek egyet mindig a párjának lesz igaza. a testtartása is megváltozik, és mindenre amit a párja mond úgy rácsodálkozik mintha szentírás lenne. ( ó nem is tudtam! milyen okosvagy) és folyamatosan simogatják, megérintik, jó hosszan mindenki előtt csókolgatják egymást, úgy hogy előtte mindig pont ő volt kiakadva azon ha egy pár nyilvánosan így viselkedik. Olyan dolgok érdeklik, amikre azelőtt ha mi kértük nem volt hajlandó nyitni, és magától nem is éredkelné. És velünk, a gyerekeivel sokkal ingerlékenyebben és ellentmondásosabban viselkedik mint azelőtt, egy apró veszekedés miatt képes elsírni magát.


Nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatát mert magával a fickóval nincs baj, de valahogy jelezni akarom neki hogy itt így valami nincs rendben.De joga van boldognak lenni, és tudom, hogyha azt mondom neki hogy szerintem ő nem önmaga ebben a kapcsolatban, akkor onnantól minden közös élményüket megmérgezem azzal, hogy önmagát fogja vizsgálni és kételkedni az érzéseiben. Mit tegyek?



máj. 14. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: azt állítja azért viselkedik máshogy vele, mert még sose volt ennyire csodálatos kapcsolatban ahol teljesen szabaodon önmaga lehet és egy ilyen romantikus könyvbe illő szerelmet megélhet. valóban ennyire megváltoztatná az embert a szerelem és feleslegesen aggódok?
máj. 14. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy hangzik mintha félne, hogy egyedül marad. Ezért próbál a másik fél felé olyan külsőt mutatni ami csak a jó oldala.

Vagy hogyan mondjam.

Inkább a hapsival beszélj, ha szereti üljenek le megbeszélni, hogy merjen önmaga lenni.

Mókus is segíthet akár.

De ehhez össze kell szedni a bátorságukat :D

( Egyébként gőzöm nincs, ez csak az én véleményem. Ne vedd biztosra )

máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne szólj bele! Semmi közöd hozzá. Ők most boldogok. Amit leírsz, az ártatlan attitűd, a szerelmes emberé.

Foglalkozz a saját dolgaiddal. Felnőtt ember vagy, anyád magánélete nem tartozik rád. Normális kapcsolatuk van, turbékolnak, rájuk tartozik.

máj. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb szerelmes ember sajnos ilyen.:D Amíg boldogok, szerintem se érdemes ebbe beleszólni.
máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!