Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az elején sose mutatom úgy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elején sose mutatom úgy ki a vonzódást a pasi iránt, mint ahogy érzem. És ezért hamar, legtöbbször első tali után az összes elfordul tőlem, elkezd semmibe venni engem.?!

Figyelt kérdés
Amikor nagyon tetszik egy pasi annyira tetszik, hogy talin leblokkolok és valahogy autmatikusan elhúzódok tőle mikor ölelkezünk pedig nagyon jól esik, csak az örömtől valamiért magamra kell olyankor koncentrálnom. Nem tudom mért, meg csókolózás közben kinyitom a szemem látom, hogy a palinak be van csukva és olyan cuki úgy, hiába esik jól valami valamiért nem tudok akkor a pillanatra koncentrálni. De amikor utána semmibe vesznek, érzem, hogy mindent jobban csinálnék. Mit csináljak, hogy tudjak normális lenni téthelyzetben?

máj. 15. 12:58
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják, hogy látják hogy körbe nézek meg elhúzódok, pedig én nagyon élvezem csak az izgatottságtól nem tudok úgy koncentrálni.
máj. 15. 12:59
 2/32 A kérdező kommentje:
Még 2 nél többször nem talizott velem pasi. Azt itt vagyok 19L
máj. 15. 13:00
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem kéne első randin ölelkezni meg smárolni.

Mivel úgy érezte mevagy elég "odaadó", nem fog megfektetni 1-2 randi alatt, így érdeklődését vesztette. Ne sajnáld. Aki valóban meg akar ismerni, az nem fog első randin így viselkedni.

máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Főleg akkor rontom el mindig amikor nagyon dögös ráadásul nagyon kedves pasival van dolgom.
máj. 15. 13:03
 5/32 A kérdező kommentje:
De ha nem smárolok csak beszélgetünk talin akkor se keresnek többet. Minden féle fiúval próbáltam mindenki ilyen velem.
máj. 15. 13:04
 6/32 A kérdező kommentje:
Akik iránt meg nem érzek semmit azok meg rám tapadnak. Sajnos.
máj. 15. 13:07
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akarnak dugni azért nem várják meg míg felengedsz. Annak az oka, hogy miért húzódsz el csak annyi, hogy nem vagy kész azonnal szexelni. Nem is érthető miért kell első randin ölelkezni, smárolni.
máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De ők se akarnak szexelni. Ezt letisztáztuk. Megbeszéltük hogy csak ölelés és smárolás lesz.
máj. 15. 13:11
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt letisztáztuk."


Azért ezt ne vedd komolyan.

máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Énis ilyen visszafogott voltam az elején,de aki komolyan akart azt nem zavarta továbbra is folytattuk. Ezekszerint,csak "azt"szeretné tőled de mivel látja nincs szerencséje így odébb áll. Hidd el ez így van .
máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!