Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINNIE2 kérdése:

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A pasim felhozta hogy menjunk kirandulni szloveniaba, en mondtam hogy jo menjunk. Erre o azonnal ravagta hogy foglaljak szallast, mire en visszakerdeztem hogy miert en?! Mire o akkor nem megyunk, az utazas az sokkal tobbe kerul. En csak elvarom hogy vigyen, hat nem fog… stb stb. Mergemben utananeztem, s mindezt ugy h nevnapomon en fizessek kettonkre szallast 100ezres nagysagrendben, o pedig 30ezerert tankol. Sokkal jobban keres nalam, es alapbol a megkozelitesevel es a dolgok lrendezesevel nem tudok egyeterteni. Csak szerintem nem kene ennek szoba kerulni?

Mas kapcsolatokban hogy mukodnek a kirandulasok?

Mielott betamadnatok nem vagyok hive hogy a pasi fizessen mindent, foleg egy nagyobb volumenu nyaralast, csak ezt igy ebben a formaban alkalomkor es ugy h o talalja ki, en fizessek tobbet, jobban is keres kicsit furcsalom.


máj. 15. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapló a palid ennyi.
máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi sajnos nem szerelmes beléd. Én egy ilyen után nagyon komolyan átgondolnám a továbbiakat. :(
máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki őt.
máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom mi a valóság, hogy ténylegesen a kapcsolatotokban ki mennyit költ. De az a kérdés, hogy "nem kéne ennek szóbakerülnie?"... de. ezt, az anyagiakat meg kell tudni beszélni. Nem tudom tényleg ennyi e a sztori, vagy leültetek-e, összehasonlítottátok e, hogy mi mennyibe kerülne, és akkor megbeszélhetnétek, hogy ki miért annyit fizessen amennyit? De ha nem, akkor nyilván ez a jó irány...
máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Valószínűleg az ottani költségeket és vásárlásokat ő állná, így végül ő fizetne többet.


Beszéljétek meg.

máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ő önkényesen eldönti, hogy a tankolással levan tudva az ő része, informáld róla hogy nincs egyenlő arányban közel sem a szállásdíjjal.
máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ti amúgy minek vagytok együtt? Kajak mint 2 ovis.
máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem te voltál az,aki a múltkor hasonló kérdéssel jött ide,és még mindig vele vagy. Egyértelmū,hogy nem tekint egyenrangú félnek. Ez a srác egy óriási bunkó. A nyakadba varná a rengeteg fizetnivalót,ö pedig csak kényelmesen hátradölne. Menjen a lecsóba.
máj. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért releváns, hogy a névnapod lesz? Ajándékként, ünneplésnek mennétek? Ha igen, bunkóság így rád lőcsölni a foglalást. Ha nem ajándék út, akkor meg máshogy kellene csinálni, mert láthatóan nem vagytok közös kasszán, akkor meg irreleváns az is, hogy ő mennyivel keres többet. Legyen gáláns, és fizessen zsebből cirka 150 ezret csak arra, hogy elmenjetek+kaja, egyéb? Most tudtad meg, hogy nem vevő az ilyen fokú nagyvonalúságra?


Ha mindketten csak elvártok a másiktól, ahelyett, hogy közösen csinálnátok a foglalást, tervezést és összedobnátok a rávalót, ehelyett a másikra mutogattok és azt méricskélitek, hogy ki tesz bele többet, akkor nem kellene együtt lennetek. Ez még baráti kapcsolathoz is kevés, ha így ki tudtok akadni egymásra :S

máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy skót, önző nem való pàrkapcsolatra.
máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!