Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örök másodiknak lenni nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök másodiknak lenni nagyon keserves? Még akkoris ha egyébként szeret….

Figyelt kérdés

De tudom egy férfinak akinek van gyereke csak második lehetek mert a gyerek az első.

Milyen èrzés ez? Sosem volt még ilyen párom, de sajnos most így alakult….


máj. 16. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Még saját, közös gyermek se lennél első helyen. Maximum megosztanád azt a helyet a gyermekkel és a párod ugyanúgy fordítva. Aki ezt nem bírja elfogadni azzal valami gond van, a fejében pontosabban, szerintem kisebbségi komplexus áll a háttérben amiből fakad az önbizalom és önszeretet hiánya és azt vetíti ki a párjára.
máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálam pont ezért egészen biztosan nem alakul így. Gyerekes férfinak gyerekes nö való, ott nincs ilyen gond, mert jó esetben mind a kettönek a gyereke az elsö.
máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Csak gyermektelenek jönnek szóba nem leszek pótlék,pótanya....
máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

A Kedvesemnek 2 gyermeke van. Soha nem éreztem úgy, hogy második lennék, pontosan azért, mert nem rangrolotam soha. A gyerekeivel együtt szerettem meg, ill. szerettem belé. Természetes, hogy baromi fontosak Neki. De érzem, hogy én is az vagyok. Egyszerűen nem szabad ezzel ilyen szinten foglalkozni. Nyilván van olyan eset, hogy nagyon elbillen a mérleg, de nálunk nem szerencsére nem így van! :-)

Egy percig se bántam meg, hogy Vele vagyok!

40/N

máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Én se értem ezt az elsőt és második helyet egyáltalán. Hogyha szeret téged és te is őt meg persze a gyerekét is akkor nem kéne, hogy így érezd magad.



El kéne felejteni olyasmit, hogy te csak pótanya vagy, te második vagy ha amúgy minden klappol.



És persze nem kéne arról megfeledkezni hogy hiába lennél te gyermektelen férfival együtt, akár lenne közös gyerkőcötök az még mindig nem garancia arra, hogy boldog is leszel a másik férfi mellett.


Látod, ott az élő példa a párod akinek más nőtől van gyermeke és mégse vannak már együtt, egy/több gyermek nem fogja megmenteni a kapcsolatot, lehet együtt maradnál azzal a másik férfival, de boldogtalanul.


Nem tudom milyen kettőtök között a viszony, de ha jól megvagytok, stimmel majdnem minden - hiszen viták szoktak lenni - akkor nem érthető mi a bajod.

máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
És akkor mi van, ha nem vagy első helyen? Szakadjanak már le az emberek erről a hülyeségről. Berögződött baromság. Piszkosul dolgozik az ego...
máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hú szerintem egész régóta teszed fel ezeket a kérdéseket.

Azóta is együtt vagytok és nem változott ez benned semmit? Ha nem lenne jó kapcsolat biztos nem tartana ilyen régóta.

máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két ember nem lehet első helyen?

Ez nem forma-1

máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megszokni. Főleg, hogy a gyereknek anyja is van, és ugy úgy nem lehet kikapcsolni.
máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem elméleti rangsorolás kérdése, hanem érzésé és tapasztalaté. Akkor szokott probléma lenni, ha a közös dolgokat rendre a gyerekkel kapcsolatos dolgok mögé sorolja, programokat lemondja, átvariálja, mert a gyerek...és akkor a gyerektelen párnak is gyakorlatilag egy másik család árnyékában, annak teljes mértékben alárendelődve, annak kénye-kedve szerint ugrálva kell élnie. És igen, szerintem ez a szitu baromi keserves.
máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!