Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna,ha igy viselkedne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna,ha igy viselkedne a barátod?

Figyelt kérdés
Aki a nap 24 órájába puszilgatná mindened,egésznap csókolózni szeretne. Nyílvános helyen,mások elõtt is mindig "kinyílvánítaná",hogy mi egy pár vagyunk. Folyton virágokkal halmozna el annyira hogy már legutóbb sajnos nem tudtam örülni neki,mert nagyon rá untam a virágokra. Kézen fogva szeretne mindenhol járkálni. Hozzáteszem értékelem,és õrülōk hogy ilyen,de úgy érzem néha már megfullaszt a szeretetével. Ha szólok néha,hogy nekem ez kicsit sok visszább vesz,de megharagszik.Utána kezdõdik elõrõl. Velem lenne a baj,vagy ti is így éreznétek?
máj. 16. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvános helyen való "fogdosás"/fogdosás, csók nálam sose volt pálya úgyhogy tök megértem miért nem jön be neked se. Az állandóan rajtad való lógást nem tudom értelmezni, viszont ha te már szóltál neki és ő semmibe veszi a kérésed, érzéseid akkor ez nem jó kapcsolat és jobb lenne szakítani.
máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Úristen, nekem ez iszonyúan sok lenne.

Én biztos nem tudnék egy ilyen "matricával" együtt lenni.

máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az jönne le ebből a birtoklási mániából, hogy valami marha nagy defekt van vele, és vsz. előttem senki nem állt meg neki, hogy most ennyire ragad. Borzasztó! Ezt nem lehet hosszú távon elviselni.
máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csókolózás nincs mások elõtt,csak mindig a derekam ,kezem fogja,átõlel vagy simogatja a hajam éppen. Szeretem,de tényleg sok ez már nekem,bárcsak kicsit visszább venne
máj. 16. 09:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, sőt egy idő után azzal fog valószínűleg elő rukkolni, hogy nem is szereted őt, megcsalod és hasonlók. Mondd meg neki hogyha akarsz neki esélyt adni, hogy vagy kezd valamit a szeretet és figyeleméhsével, vagy elhagyod. Természetesen ha nem változik pozitív irányba, vagy megjátssza magát azért, hogy ne hagyd el akkor igenis hagyd el!
máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Uh ez engem is idegesítene. Még fiatalabb koromban volt pár ilyen matrica pasim, egyiket se bírtam sokáig. Azóta meg kb. csak érzelmileg elérhetetlenekbe botlok, ami meg a másik szélsőség😂
máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
75%

Nincs rendben a barátod lelkileg az fix. Én sajnos mást is vélek felfedezni a leírtak alapján. Lehet, hogy valamilyen szinten személyiség zavaros is..


Szeretni is lehet egészségtelen módon és ki tudja, hogy milyen "hordalékai" vannak ennek a kicsit beteges ragaszkodásának.. (miben akar majd esetleg korlátozni vagy esetleg zsarolni érzelmileg.. stb) Nem azt mondom, hogy fixen így lesz, de a leírtak nagyon erősen utalnak az első két soromra.


Te vagy talán az első barátnője?

máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Huh, én ezt 3 napig se bírnám, úgyhogy nem csodálom, hogy zavar téged.
máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen exem, egy idő után idegesítő. Ha nem írtam neki vissza messengeren 10 percen belül, este szóvátette, hogy mindig eltűnök.

Szóltam többször, hogy nekem sok, hagyjon egy kis levegőt.

Keresett egy szeretőt, akivel szó szerint 0-24 ment a szívecskézés és otthagyott.

Igazából nincs azzal baj, ha valaki ilyen vagy ezt igényli. Csak akkor olyan párt kell találnia, aki szintén hasonló.

máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,hogy lehet tényleg valamilyen személyiség zavarban szenvedhet. Nem is tudom elképzelni,ha kilépnék a kapcsolatból milenne vele. Elsõ komoly barátnõje én vagyok igen,azelõtt csak felületes kapcsolatai voltak.Barátjai se nagyon vannak. Megpróbálom megnyugtatni,hogy szeretem de ha nem változtat nem fog menni vele.Én nem vagyok ennyire romantikus alkat,de azért ki tudom mutatni a tõrõdésemet,és a szeretetemet .
máj. 16. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!