Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Húzzam el jobbra,vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húzzam el jobbra,vagy várjam ,hogy ő kezdeményezzen?annyira gáznak érzem,hogy nőként én kezdeményezek

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel a munkahelyemen sikerült pár szót beszélnem.Elflörtölgettünk,még mindig mosolygott mikor meglátott de ennyi.Masfél hónapja nem találkoztam vele.Unalomból regisztráltam társkeresőre és szembejött velem.Igaz,ő 8 évvel idősebb nálam (én 24 vagyok) de eszméletlen szimpatikus volt már elsőre is.

Nem tudom,hogy miért flörtölt velem,de én is neki.Igaz,annyira zavarban voltam hogy sokszor nem úgy flörtöltem vissza 😅és olyan rossz hogy már nem látom.

Húzzam el a társkeresőn?olyan gáznak érzem magam ilyenkor..


máj. 21. 09:47
1 2 3 4
 1/34 Leclerc ***** válasza:
97%
Igen húzd el, attól hogy te kezdeményezel, egy normális férfi szeret udvarolni, és át fogja venni a kezdeményezést. Nem lessz semmivel se rosszabb a kapcsolatotok, attól hogy te teszed meg az első lépést.
máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

De hát ha annyira tetszenék neki most is be járna hozzám,és egy ideje pedig nem.

Annyira nincsen önbizalmam,sosem volt és félek nagyon kezdeményezni.

máj. 21. 09:54
 3/34 Leclerc ***** válasza:
92%

2. Szerinted a férfiak nem félnek? Nekik is vannak ám önbizalom problémáik. Simán lehet hogy úgy vette hogy nem tetszel neki, és azért nem jár már be.

Te is írod, hogy nem úgy sikerült a flörtölés ahogy akartad.

máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Attól még, hogy jobbra húzod, nem biztos, hogy ő is téged. Ha meg matchel-tek, várd meg míg ír.

Ha tényleg bejöttél neki, akkor match lesz és írni fog.

Ha nem jöttél be, akkor match lesz, de nem ír.

Ha nem jöttél be, akkor match sem lesz.


Ezek lehetnek szerintem.

máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Édes istenem ne töketlenkedj már, csak húzd.

Öreg korodra sajnálni fogod majd a sok elvesztegetett lehetőséget

máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Eléggé magabiztos srácnak tűnt.

Annyira bizonytalan vagyok

Most ha elkezdünk beszélgetni esetleg,kiderül hogy bejövök neki,attól félek hogy meghátrálok.

Hogy csak talán külsőre megy,hogy nem fog.megszeretni,hogy a kissé nehézkes családom sok lesz neki

Már túl gondolom és így beszélem le magam

Vagy csak szexre jó leszek.

Olyan nehéz.

Ha tudnám hogy nem volt elég önbizalmam akkor elhúznám,de így..

máj. 21. 10:11
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz már ennyire, mert ha lemaradsz, nem lehet visszacsinálni, így meg bármi lehet!

A mostani páromnál én kezdeményeztem, nem bántam meg!

Hajrá!

40/N

máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
És ha utána be jön hozzám?iszonyat zavarba leszek jó isten,köpni nyelni nem tudok majd 🤣tudom túl bonyolitom,pedig nem kéne.
máj. 21. 10:16
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

#8 Akkor beszélgetsz vele! Először zavarban leszel, de ha elkezdtek dumálni, már menni fog :-) Igen, túlbonyolítod! Hajrá!!!

#7 vagyok

máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromat Badoon ismertem meg. Már amikor először megláttam a fotóját, éreztem, hogy "huhh" 😃 Mivel nőként én sem mertem kezdeményezni, napokig csak nézegettem, de láttam, hogy ő is időnként megnézi a profilom. Aztán fogtam magam és egy hirtelen ötlettől vezérelve rányomtam a tetszik gombra. Remegett a kezem. Kis idő elteltével megérkezett tőle az első üzenet. Ennek már lassan 9 éve 😊 Már legalább két éve együtt voltunk, amikor elmondta, hogy ő nem mert bejelölni, mert az "ilyen kaliberű nők"-nél sosem látott esélyt. Ez azért is érdekes, mert semmivel sem tartom magam jobb nőnek, mint amilyen férfinek őt látom.


Szóval ne fogd vissza magad, nyugodtan kezdeményezz!

máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!