Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írtam egy verset a szerelmemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy verset a szerelmemről, költészet napja alkalmából, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta ismerjük egymást,és egyenlőre nincsen még semmi köztünk,de látom rajta,h tetszem neki,érzem,mert szereti a társaságom, mindig mosolyog. És van valami köztünk,tudom és kész. Szerintetek jó 5let most megmutatni neki ezt a verset,vagy várjam meg amíg szépen lassan összejövünk,és aztán majd megmutatom nekik,h én ezt írtam neki. Szerintetek meliyk a jobb ötlet?

2012. ápr. 11. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ne tedd,, halál..
2012. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ted meg, de ez nem egy film. Inkább nevetni fog rajtad.
2012. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írd le a verset. Mi megmondjuk, hogy jó vagy rossz, és akkor így olvasd fel. ;)
2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben megmutatnám neki. de ha gondolod, küldd el a verset privátban, és őszintén megmondom, h milyen. és a mellé leírhatnád még, h milyen kapcsolatban vagytok (bővebben) és akkor tudok segíteni :)
2012. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!