Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves lány,21 éves fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány,21 éves fiú. Túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek külsőre bejön egy 14 éves csaj, lehet többnek néz ki, meg ilyenek, de a kora akkor is 14. Szerintetek?

2012. ápr. 14. 12:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
ja lol
2012. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem, a moderátoroktól kaptál.
2012. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Akárki akármit is mond,ez egyszerűen nem normális,hiába ,,érett" a kiscsaj,egy 21 éves férfihoz akkor sem való. Legalább akkor már várjanak 2 évet,úgy még elfogadhatóbb lenne. Én is 14 éves lány vagyok,és már attól herótom van ha csak arra gondolok,hogy egy 21 éves srác öleljen,csókoljon stb. Sokaknak még 18 éves korukra sem fejlődik ki teljesen a személyiségük,hát még egy 14 éves gyereknek... Tudom,mert én is ebben a korban vagyok. Ha ki akarna velem kezdeni egy huszonéves srác,azt gondolnám,hogy valami nagy bibi van a fejében. Tessék már racionálisan gondolkodni. Eddigi észrevételeim az idősebb srácoknál akik a velem hasonló korúaknál próbálkoznak,hogy a saját korosztályukban képtelenek érvényesülni,és egy nő sem találja őket vonzónak,a legtöbbjük!(nem mindenki) egy szerencsétlen tökfilkó. Nálam is próbálkoztak be idősebbek,pontosan ez a kategória,hülye lettem volna bedőlni nekik. Mert ugye a lánynak ,,menő" ,közben meg röhög rajtuk a fél világ.

14/L

2012. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
80%

10:18-as bocsi, hogy beleszólok, de szerintem jobb is, hogy te nem jársz 21 évessel, mert ahogy látom elég fura a gondolkodásod. Azt te tudtad, hogy amikor az ember szerelmes nem tud várni még 2 évet? Vagy azt tudtad, hogy nem minden tizenéves van egy agyatlan gumicsirke szintjén? ( most erre mondanám azt, hogy ne magadból indulj ki ugyebár, mert vannak tudod olyanok, akiknek ilyen idős korra már kialakult egyfajta személyiségük, mert tudod nem mindenki olyan későn érő típus, mint te)... :P

Ja akkor más, ha te egy pasival vagy, csak arra tudsz mindig gondolni, hogy hány éves a pasid?

Na hát ilyen csaj biztos nem kéne egy 21 évesnek, viszont egy normális, aki magáért szereti, na meg nálad "picit" magasabb szinten jár, szerintem kellene neki.

U.I. aszondod nem bírnád, ha egy idősebb férfi átölelne, megcsókolna... akkor keresgélj az oviban, azok biztos megfelelnek majd neked :D

2012. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Agyatlan gumicsirke...Most aztán mélyen beletiportál a lelki világomba. :)

Miért,te talán teljesen normális dolognak találod,hogy egy fiatal férfi kapcsolatba kezdjen egy 14 éves leányzóval? 21 évesen ő már bőven többet akarna mint a lány. Nem hinném,hogy sok jóra vezetne az egész,mellesleg a lány szülei sem pártolnák a dolgot(valószínűleg). Maximum akkor lenne elfogadható ha tényleg a végletekig szerelmes mindkét fél(14 évesen 1000-ből ha 1 ilyen van...),és a pasi sem sietteti/erőlteti a szexet. Most gondolj bele,milyen nehéz lehet türtőztetnie magát a pasinak? Nem hinném,hogy sokáig kihúzná. Főleg ha annyira nagy a szerelem,mint amilyennek lennie kell egy ilyen kapcsolatban. Ha igazán szerelmes két fél akkor annyira kívánják egymást,hogy nem bírják megállni a dolgot.

2012. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
12:33 nem az volt a szándékom, hogy az "agyatlan gumicsirkével" a lelki világodba tiporja. Kinek nem inge, nem veszi magára, és én nem mondtam, hogy vedd magadra :))) Ám ha már azt mondod, hogy nagy szerelem esetén nem bírják szex nélkül, akkor szerinted hogyan bírnák ki egymás nélkül? És nem az a lényeg, hogy normális dolog-e, hogy egy 21 éves pasi, megy egy 14 éves lány együtt vannak, hanem az, hogy szeretik egymást. Hisz hiába van sok olyan pár, aki közt "normális" a korkülönbség, de ha nem szeretik egymást, magyarán mondva kitörölhetik a se**üvek, vagy a hajukra is kenhetik a "normális korkülönbséget" szerintem. És attól még, hogy te nem érzed magad elég érettnek, attól más még lehet az... nem mindenki olyan, mint te... Persze én nem mondom, hogy járj 21 évessel, de akkor már te se mondd meg, hogy más járjon-e...
2012. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy 12 év elteltével az a 14 éves, ha "megtörtént", most mit érez? Talán hogy megrontották...
máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!