Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit annak ellenére is szeretni, hogy semmibe veszi az embert?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm beleszeretett valakibe, aki rá sem hederít. De ő ennek ellenére is szereti. Állítása szerint igazságtalanul bánik vele az illető, de nem képes elfelejteni őt.

Miért kínozza magát valaki szándékosan?



2012. ápr. 19. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Nincs rajtunk gomb, amivel kikapcsolhatjuk az érzelmeinket.
2012. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza.
2012. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de ha eldob magától valaki és ok nélkül igazságtalanul bánik velem, én képtelen lennék továbbra is szeretni.
2012. ápr. 19. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos egyesek szeretnek sorba állni a lóf*szért... de hogy ennek mi az oka, azt csak ők tudják (sőt, néha még ők sem.)
2012. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 lila nyuszi ***** válasza:
93%
Ilyen a szerelem, szar dolog. :)
2012. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért szereted. Ha az erkölcseiért, akkor tényleg elég ennyi, hogy kiábrándulj.
2012. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincsen annál szarabb érzés, mikor utálod, mert undorítóan bánik veled, viszont szereted, mert csak. Én is örülnék egy OFF gombnak ..
2012. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem saját magát szivatja az ismerősöd.


Én is olyan lányt szeretek akit egyáltalán nem érdeklek. Nem tehetek arról hogy ő semmibe vesz. Egyáltalán nem kedves velem de a kisugárzása a tekintete nagyon megfogott.


Te lehet hogy eddig csak olyanba szerettél bele (legalábbis azt hitted hogy szereted) aki kedves volt veled, aki érdeklődött utánad, aki mosolygott rád.

Lehet hogy csak 1000ből 1 van akibe beleszeretsz anélkül hogy az illető ezért bármit is tett volna.

2012. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát én ebben nem hiszek. "Csakúgy" nem lehet szeretni valakit. Az csak vonzódás, szimpátia.

Én a belső értékei miatt kedvelek meg valakit. Az, hogy külsőre is tetszik, az csak egy plussz lehet.

2012. ápr. 19. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Az "azt szeretem, ahogy ő szeret engem"-típusú vonzódás nem számít.
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!