Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bizalom nélkül nincs kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalom nélkül nincs kapcsolat?

Figyelt kérdés

ha egy kapcsolatban a bizalom, mint dolog nemlétezik egyik fél oldaláról sem, és kivétel nélkül szinte mindig a legrosszabbra gondolnak a felek, továbbá a féltékenység is elég nagy, akkor meddig húzható a dolog?

Nagyon szeretem a barátnőmet, ugy mint még senkit sem...nem bíbzok benne, van rá okom...sajnos neki is van miért ne bízzon bennem. viszont szerintem én vagyok jobban oda őérte..:S :/

19/F

18/L

9 hónap



2012. ápr. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül, érzelmileg igényes-, jól működő-, hosszútávra tervezhető kapcsolat nincs.

A féltékenység betegség. Önbizalomhiány.

Féltékennyé tenni folyamatosan a másikat, szintén nem helyes egy normális viszonyban.

2012. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy számodra mit jelent a féltékenység? Mit érzel?
2012. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom megrendul,akkor nehéz vissza szerezni.Nagy foku szerelem kell hozzá, s az,h.érezze a másik:megváltoztá.Ez hosszu folyamat.Ki tudja kibírja-e a kapcsi.
2012. ápr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon féltékeny vagyok...azt érzem, hogy van másik pasi a dologba...noha mindig tagadja (hülye volna bevallani), de valamiért ezt gondolom. :/ szeret flörtölni a barátnőm, meg illegetni magát a pasiknak, stb...és kitudja mit csinálhat amikor én nemlátom..:/
2012. ápr. 21. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Féltékenységnél is van beteges és egészséges. Ha d.gnák a páromat mellettem, lehet, hogy féltékeny lennék. Nyitott kapcsolat nem működik, egyel kevesebb, amiért együtt kell lenni. Ha indokolatlan, az a beteges. Lehetsz akármilyen önbizalommal megáldott, ha átcsesznek.

Mégis meg kell tanulni bízni a másikban, mert csak így van esély boldog kapcsolatban élni. Ha jogtalanul vagy féltékeny(csak nem tudsz róla), az borzalom a barátndnek. Ha jogos(csak nem tudsz róla), az az ő lelkiismeret és bízz benne, hogy kiderül, vagy bűntudata lesz.

Megszöksz, vagy bízol...ennyi!

2012. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!