Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mióta vagytok együtt a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok együtt a párotokkal? Mennyi idő után volt vele az első együttlétetek?

Figyelt kérdés
kort is kérek :)

2012. ápr. 21. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

kb 14 hónapja vagyunk együtt

még mindketten szüzek vagyunk

21/l és 24/f

2012. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

12 éve vagyunk együtt. Nem egész 1 hónap után feküdtünk le :DDD

37 ffi

2012. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Majdnem 1 éve...és 11 hónap után. Jó volt, hogy nem kapkodtuk el, bár mindketten szüzek voltunk.

én 18/L és 22/F :)

2012. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 hónapja vagyunk együtt, és igazság szerint a hivatalos járás előtt egy hónappal feküdtünk le egymással. Alkalmi kapcsolatnak indult, de komolyabb lett belőle. Nem bántam meg a dolgot, eléggé megszenvedtettem előtte (-> hónapokig "randiztunk" korábban, szép helyekre vitt, udvarolt, olyan is volt, hogy együtt aludtunk, és csak csókot engedtem neki), játszadoztam vele, ahogy ő velem =) Jó volt, megvolt a varázsa, és a végkifejlet is kifejezetten tetszik eddig. Odaadó, figyelmes és aranyos.

Egyikünk se volt már szűz.

én 21/l ő 24/f

2012. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk együtt már, a kapcsolatunk pedig majdhogynem így kezdődött.
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

6 éve

22/F - 24/L

elso egyutt let olyan 3-4 honapra utan

2012. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem nem a párom, csak a szexpartnerem, amolyan friends with benefits, mert az ágyon kívül meg barátok vagyunk. 3 éve ismerkedtünk meg, de akkor csak egyszer találkoztunk, aztán 2 évig nem is beszéltünk. és most húsvét előtt egyszer beszéltünk egy vasárnap, hétfőn már szexeltünk és egész héten nála voltam. Azóta tart ez "nemkapcsolat". én 18/L ő 24/f
2012. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát...végülis gyakorlásnak jó :)
2012. ápr. 23. 10:46
 9/13 anonim válasza:
8 éve vagyunk együtt, a negyedik randinkon lefeküdtünk egymással és nagyon jó volt. 38/F
2012. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 és fél éve vagyunk együtt és 10 hónap körül feküdtünk le először egymással.én meg szűz voltam ő pedig végtelen megértő volt.és nem sietetett semmit.sőt amíg nem álltam rá készen addig ő sem akarta.Nagyon sokat beszélgettünk róla és minden kérdésemet át nyálaztukSoha nem bántam meg és kifejezetten örülök hogy így történt. Fiú 23 lány 17.
2012. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!