Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez valóban így lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban így lenne?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre eddigi tapasztalataim alapján, hogy a pasik nem képesek egy életen át, csak egy nővel lenni.


Mármint ezt úgy értem, hogy lehet, hogy szereti például a feleségét, de x év házasság, vagy élettársi viszony után, eljön az a pont minden férfinál, hogy kalandra vágyik, unja a jelenlegi életét, kell valami nem megszokott, egy kis laza d*gás, ilyesmik.


Szóval én már nem hiszek abban, hogy valaki akár évtizedeken keresztül képes hűséges maradni, még ha nagyon szereti a nőt, akkor sem.


Közben meg ez baromira elkeserítő, mert oké, hogy az ember társas lény, meg stb., meg vannak szükségletei, de egy idő után, az ember úgy érzi, hogy már annyit csalódott, annyi fájdalmat okoztak neki, hogy nem látja értelmét egy újabb kapcsolatba belevágni, mert már senkiben sem tudna megbízni, és egyre inkább azt érzem, hogy jogosan, mert ez a nagy rózsaszín ködös szerelem, amit a filmekben látunk, a valóságban nem létezik.


Persze vannak szép hónapok, évek, de egy idő után minden elsz@ródik, és ez r*hadtul elszomorító. :(


Mi értelme van így az egésznek? :(



2012. ápr. 22. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van csak ritka. Ezen én is gondolkodtam már nem keveset, meg nálam is volt olyan, h untam már valakit. Hogy ez mért van így???? Azt a jó ég tudja, valószínű ez nem 'igazi' szerelem, ha meg tudod unni, ha egy idő után más kell. Csak pusztán testi vágy, ami egy idő után vagy bizonyos tényezők hatására (hízás) elmúlhat.
2012. ápr. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kis időre is, legalább boldog vagy. Ennél több nem kell, mert a rossz emlékek kiölik belölünk a jót.
2012. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38/nő szerintem nagyon jól leírtad az igazságot!van benne valami!legtöbb férfi ha adandó az alkalom megteszi,félrelép.
2012. ápr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy mennyi idős vagy? Tudod mert a tapasztalatról beszélsz.Talán 50 éves vagy? Vagy 60??Mert akkor tényleg van tapasztalatod.

Én 38 éves vagyok,és az eddig életem során több olyan férfit is ismerek aki egész életében egyetlen 1 nőt szeretett,soha nem csalta meg.

Az egyik férfi akibe jómagam is reménytelenül szerelemes 15 évesen,majdnem 25 évvel később mesélte,hogy annyira szerette a menyasszonyát,hogy akár meghalt volna érte.Amíg együtt voltak soha egy nőre nem nézett rá.De a menyasszonya végül elhagyta.Ez annyira megtörte,hogy sosem nősült meg,de rengeteg nővel lett futó kalandja.De soha senkit nem engedett igazán magához.Még ma is azt a nőt szereti.

Vagy itt van a férjem.21 éves volt amikor elvett feleségül.Most 32 éves,és még ma is imád.Soha nem csalt meg,és ha tehetné újra elvenne,ahogy mondogatja..

De sok férfit ismerek akik 1 nőt szeretnek életükben.

38/N

2012. ápr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és az miért baj,hogy néha kefél egyet mással is?

érzelmileg attól még hozzád marad hű.

2012. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én pont igy gondolom...-ahogy leirta a gondolatait a kérdező..nagyon rosszul végződött a legutóbbi kapcsoaltom..borzalmasan..az előtte léveő kapcsijaim is rosszak voltak...


a 38 éves komizó meg..honnan tudod hogy nem csaltak valamikor félre, mármint nem a férjedre értem, hanem a többi ember akikről ezt irtad...nem voltál mindíg ott velük.. na mindegy..lehet túl pesszimistán látom a helyzetet..de a legutóbbi dolog miatt egyre jobban azt érzem hogy az érzelmeim leblokkolodtak teljesen...és ha valaki találkozot kérdezgeti , több személy, az nagyon hamar felidegesít, főleg ha lazát akarnak..

24 L

2012. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár kombinálni. Az embernek ezzel vagy szerencséje lesz... vagy nem...
2012. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!