Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Imádom a páromat, viszont nem tudom kimondani. Van, hogy úgy érzem, most mondanám neki, de valami visszatartja bennem. Amikor ő mondja, zavarba jövök, és képtelen vagyok azt mondani, hogy én is. Inkább megölelem, megcsókolom. Pedig így van. Kicsit zavar ez a dolog. Hogyan tudnám orvosolni?

2012. ápr. 22. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor úgy érzed, mondd ki és kész. a nők szeretik, ha csak úgy mondod nekik
2012. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nő vagyok. :D Olyan furcsa nekem.
2012. ápr. 22. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

En ugyanabban a helyzetben vagyok!

27 eves vagyok (F) es majdnem masfel eve vagyunk együtt kedvesemmel. Nagyon szeretem, fantasztikus lany. Együtt is elünk mar jo par honapja.

Mar sokszor elterveztem, de valahogy nem voltam kepes kimondani. Pedig amugy kimutatom erzelmeimet, mondom, hogy imadom, de ez az egy szo nem akar kijönni a szamon...


Elözö (komoly) kapcsolataimban ez sosem jelentett gondot. Egyszerüen nem tudom az okot, de engem is zavar. Eröltetni viszont nem szeretnem magam, hogy csak azert mondjam, hogy ki legyen mondva. Tudom, mit erzek iranta, meghozza nagyon, megsem vagyok ra kepes.


Vegül sajnalom, hogy nem tudtam erdemleges valaszt adni kerdesedre, csak tudatni szeretnem veled, hogy nem vagy egyedül!

2012. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!