Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszaszerezhető egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Débéb kérdése:

Visszaszerezhető egy férfi szerelme?

Figyelt kérdés
Párom kiszeretett belőlem, és másfél hónapja nem vagyunk együtt. Viszont adott esélyt arandizásra. Vissza szeretném hódítani! Szerelmes lehet újra belém?

2012. ápr. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, csak ez épp nem rajtad múlik
2012. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem rajtam IS ;)
2012. ápr. 23. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom milyen volt a viszonyotok, de az esély mindig megvan, ha tudnád miért szeretett ki belőled az rengeteget segítene. Ennek sok oka lehet. A másik azt is jó lenne tudni, mennyi ideig voltatok együtt. Bár valószínűleg hosszú ideje, de ha hosszú idő után kiszeretett belőled hirtelen, az azért érdekes. Jó lenne letisztáznod önmagadban, hogy szereted e vagy csak megszoktad(az emberek könnyen keverik a kettőt). Beléd szerethet újra, ha újra sikerül elővenni a régi kezdeti "rózsaszín felhőket". A kapcsolatok tapasztalataim szerint így mennek: Rózsaszín felhő, kezdeti megszokás, tolerálás, veszekedés, megbeszélés, majd megszokás teljes mértékben, majd ha tényleg jó a kapcsolat akkor utána gond már nem nagyon lehet. Szerintem megszoktátok egymást. De számodra remélhetőleg tévedek. Vess be mindent, bűvöld el és újra a Tiéd lehet.
2012. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gond az volt h belesüllyedtem a kis mocsaramba,elhagytam magamés ezt ő megunta egy idő után. Szóval tudom miben kell változnom :) Am 4év, én 21,ő 26. :) Amúgy tökéletes kapcsolat,megértjük egymást, megebszélünk mindent. Csak ez a dolog,h elhagytam magam. Reménykedek benne, hogyha egy "új" lányt kap vissza,akkor .... :$
2012. ápr. 23. 17:35
 5/9 anonim válasza:
hogy erted hogy elhagytad magad ?
2012. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor erősödj meg lelkileg mindenképp. Ha valami nem megy akkor csináld jobban és menni fog. Ahogy Yoda mester mondta ;) "Tedd vagy ne tedd, de ne próbálkozz." Tudd, hogy mit akarsz, és ha tudod, akkor könnyebb lesz elérni a céljaid. Legyél újra magabiztos, erős személyiség. Ne csüggedj a problémákon, ha gondolkodsz rajta, nem leszel előrébb, cselekedj :)
2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem adtam a külsőmre,úgy mint rég pl.

Most elég sok mindenben változtam,és tudom miben kell még. És annyira bízok benne,hogy ezt ő is meglátja majd!

2012. ápr. 23. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy legyen, sok sikert kívánok :)
2012. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
eloszor is magad veget akarj valtozni, ne azert hogy megfelelj neki... ez rengeteg onbizalmat ad neked. es hidd el o is eszre fogja venni.
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!