Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, nagyon aranyos, szép. Tetszik nekem, szoktam róla álmodni. Majdnem egész nap rá gondolok. Én úgy érzem ő is kedvel engem, szokott rám mosolyogni, nevet a vicceimen, néha akár 5-10 másodpercekre is egymásra nézünk.Már kétszer beszéltünk chat-en de utána nem írt többet, de sokszor szokta lájkolni a kiírásaimat, linkeimet. Nem tudom mit jelent ez. 16/f

2012. ápr. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a Facebook nevű rettenettel kiveszett a világból a verbális kommunikáció. Menj oda és dumálj vele.
2012. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keres = nem tetszel neki.
2012. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen más lánynál lehet, hogy így van de ő félénk, visszahúzódó, nagyon keveset beszél. Csak azoknak nyílik meg igazán akiket jól ismer. És sajnos én még nem ismerem jól...
2012. ápr. 23. 18:57
 4/5 anonim válasza:
A lányok mindig azt várják, hogy a fiúk kezdeményezzenek. Főleg ha félénk , akkor ő biztos, hogy nem fog. Menny oda te és beszélj vele arról ami érdekli. Majd mikor észreveszed , hogy egyre jobban megnyílik előtted, akkor kezdj el bókolgatni neki.
2012. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél :)
2012. ápr. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!