Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most bejövök neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, bevallom tényleg nagyon szerelmes vagyok belé. Egy ideig azt hittem, ő is az, mert mindig nézett meg ilyenek, de kiderítettem h nem vagyok az esete, így hanyagoltam a csajt, annak ellenére is, hogy fülig szerelmes vagyok belé. Viszont mindig engem néz, ma is bejött a terembe, leült előre, meglátott engem, feljött, beült a hátam mögé. Meg elég sokszor néz, meg olyan érzésem van, hogy ő is szerelmes belém.


Viszont így most nem tudom h tévedtem-e azzal kapcsolatban h nem jövök be neki, vagy sem. Teljesen összezavart, most már tényleg nem tudom mi van.


Szerintetek?



2012. ápr. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, alapvetően azt mondanám, hogy hagyd a fenébe, biztos, hogy ah nem vagy az esete, akkor nem kellesz neki.


DE!


Most is olvastam, hogy a csajok néha megjátsszák, hogy valakiért nem futnak, és akkor vonzóbbak lehetnek a számunkra. Szerintem lehet, hogy kedvel téged. De az is lehet, hogy csak a FRIENDZONE-ba kerültél mélyebbre.. :/

2012. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, nem mondta a szemedbe, hogy nem jössz be hanem csak te következtetted ki. "de kiderítettem h nem vagyok az esete"
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen nem mondta a szemembe, csak kiderítettem.

Mindig néz, meg akkor odajött a közelembe, meg ez az érzés is, mintha oda lenne értem. Viszont nem tudom mit gondoljak mert a kiderített infó szerint nem jövök be neki. Amúgy azt régebben derítettem ki h nem jövök be neki, de ennek ellenére mindig néz. A tekintetében van valami, mintha mondani akarna nekem valamit.

Teljesen összezavart, most már tényleg nem tudom mit gondoljak.

2012. ápr. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!