Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyan tovább? Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Nehéz döntés előtt állok, adjatok valami tanácsot, mert be fogok csavarodni!

Jelenlegi "párommal" 1,5 hónapja vagyunk együtt, előtte 2 hónappal szakítottak az akkori barátnőjével, akivel 5 évig voltak együtt. Ismertük egymást közben, felszínesen, végül összejöttünk. Akkor is megmondta, hogy úgy volt, hogy nem akar egy jó ideig barátnőt, de jöttem én.. Most ott tartunk, hogy szeretne kicsit szabad lenni, de én is kellek neki... És én döntsem el, hogy nekem jó-e ez így. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak? Van rá esély, hogy bármilyen komolyabb érzelem is kialakul benne? Idővel...



2012. ápr. 30. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs! Vagy ha van, akkor arra elég hamar rá fog jönni. Abba semmiképpen ne menj bele, hogy te megvagy neki barátnőként, közben meg össze-vissza csajozgat. Csak tropára mész lelkileg!

Ha igazán fontos lennél neki, akkor nem vágyna más lányokra is, illetve ilyen mértékű szabadságra... Ha pedig fontos vagy neki, csak ezt ő most még nem érzi át igazán, akkor az első csajozós próbálkozásánál rá fog jönni, hogy te hiányzol az életéből és nem a szabadság!

2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem ennek semmi értelme 21L
2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne nézzen hülyének, hogy csak az ágyasának használ, te teljes kapcsolatot szeretnél és döntse el ő, hogy mit akar. Ha nagyon bizonytalan akkor nagyon sajnálod, de inkább elengeded....
2012. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. Sajnos igazatok van, csak egy kis megerősítésre vártam. Köszönöm!
2012. ápr. 30. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? Biztos komolytalan még. Ha nem akarsz te is sérülni, inkább hagyd, hadd éljen.
2012. máj. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő 25, én 22.
2012. máj. 1. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak sexre kellesz neki. Sexpartnerek lennétek, nem szerelmi kapcsolat lenne. Dontsd el, hogy te akarod vagy nem.

22/F

2012. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok volt... Ráaásul összejött a legjobb barátnőmmel. Sosem gondoltam, hogy én is kerülhetek ilyen helyzetbe, ilyen barátnőkkel...
2012. máj. 21. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!