Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lehet belém? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belém? Miért érzem nagyon ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon azt érzem, hogy szerelmes belém egy lány. Nem tudom miért érzem, de egyre jobban azt érzem, pedig az eszem azt mondja hogy nem, de mégis nagyon az az érzésem.


Amúgy mindketten visszahúzódó, távolságtartóak vagyunk, nem is beszélgettünk túl sokat, egy ideje meg nem is beszélgetünk semmit sem. Amúgy a suliban egymás közelében ülünk.

Meg amikor belenézek a szemébe, vagy csak ha ránézek akkor nagyon furcsa érzésem van, nem tudom leírni, de nagyon kellemes jó érzés.


Vajon tényleg jó a megérzésem, vagy az eszem mond igazat?


A szívemre vagy az eszemre hallgassak? Nem szeretném a bokám sem megütni, de talán jó lenne megtudni az igazságot még akkor is ha nem, mert akkor elkezdhetnék valakivel egy kapcsolatot, így viszont állandóan az motoszkál a fejemben, hogy mi van ha mégis. Talán jobb lett volna ha nem jön ez a megérzés hogy azt érzem hogy szeret, mert akkor nem ez motoszkálna a fejemben, és rég kezdhettem volna valakivel...



2012. máj. 1. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed,hogy szerelmes beléd a lány és te is hasonlóan érzel, akkor szerintem adj egy esélyt ennek a helyzetnek, és próbáld meg kideríteni az igazat! Sohasem tudhatod, hogy mit érez a másik, találgatással meg nem mész előbbre.Egyikőtöknek meg kell tenni a kezdő lépést,hiába félénkek vagytok mindketten. Ha netán nem próbálnád meg kideríteni, ott motoszkálna sokáig a fejedben az a bizonyos mi van ha? kérdés.
2012. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát meg ér kérdezd meg tőle..Amúgy meg mi történhet? Más is volt már szerelmes
2012. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ,hogy ha tetszik neked ez a lány akkor lépj az ügy érdekében.Próbáld elhívni mondjuk fagyizni vagy sétálni és óvatosan szedd ki belőle a választ!:)

14/L

2012. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a kétes érzés a legrosszabb.Nállam is így van egy pasit nem tudok hova tenni hogy tetszek e neki.

Remélem,hogy igen.

2012. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?és milyen a lány?
2012. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hány évesek vagytok??? csaj hogy viszonyúl hozzád??bejön?? :))
2012. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!