Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak és hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak és hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy lány már óvodás korunk óta ismerjük egymást és vele voltam el a legjobban az osztályban.Már 2-3 hete látom rajta hogy tetszek neki mindenen röhög és piszkál:)Szeretem,de nem tudom hogy kezdjek bele vagy hogy mit csináljak.

Én is beleszerettem és jó lenne ha járnánk mivel elmegy az év végén,de szerencsére csak a városban egy másik suliba:)

Segítsetek 15f



2012. máj. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
soha nem értettem, hogy mi ez a határozatlanság ilyen helyzetekben. hondd el neki. és ennyi. nem kell célozgatni, feltételezem az már úgyis megtörtént. szemtől szembe mondd meg neki mit akarsz. hidd el, hogy még jó nagyot nősz is majd a szemében.
2012. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üljetek le kettesben valahol, valami romantikus helyen, megnézitek egyik este a naplementét, vagy hasonló, de az romantikus legyen.

Ott és akkor, a megfelelő pillanatban elmondod neki hogy szereted, aztán lesmárolod és viheted is. : )

Tuti hogy hagyni fogja és visszacsókol ha már évek óta ismered.

Sok sikert!

2012. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért piszkál és röhög rajtad, mert ronda vagy, mint a bűn?!?!?!?!?!?!?
2012. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!