Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy csak szeretem? Help!

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.Már lassan másfél éve vagyok együtt a párommal.A kapcsolatunk szépen indult,fokozatosan,bár egyre többet veszekedtünk.Volt egy mélypontunk pont szilveszterkor,mikor majdnem szakítottunk.A végén megbeszéltük a problémákat,és szinte egy teljesen más kapcsolat lett.Nem veszekedtünk annyit,mindketten pozitív irányba változtunk.Mostanában(újból megint hülyeségeken vitázunk)alig találkozunk,pedig közel lakunk egymáshoz.Sokat kellett tanulnom,meg az otthoni feladatokat elvégezni,és szinte alig vagyunk együtt,csakhogy én úgy érzem,hogy nagyon is jól elvagyok nélküle.Sokszor nem volt kedvem vele találkozni.Valahogy eltávolodtunk egymástól,amit nem annyira bánok,de nem tudom,hogy miért?Valamelyik nap megkérdezte,hogy szeretem-e vagy csak megszokásból vagyok vele,és hát ekkor én is elgondolkodtam.(amúgy szeretem a fiúk társaságát(nem úgy mint egy k*rva!!!)jókat beszélgetek velük,vannak fiúbarátaim is)Nem tudom,hogy hogy bírnám nélküle(ő biztos nem szakítana velem).Már nem érzem azt,amit a kapcsolat elején,azt az örömöt,hogy találkozhatunk,azt a szívdobogást,már olyan unalmas.Szeretem őt,de nem tudom,hogy szerelemből,vagy csak úgy szeretem,és megszokásból vagyok-e vele?Segítsetek kérlek.Köszönöm!:)

2012. máj. 3. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább megszokásnak tünik
2012. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, tipikus tünet: már nem hiányzik, egész jól elvagy nélküle is, kezd eltestvériesedni a viszony. Nagyon mélyen kell ahhoz emberileg is szeretnünk valakit, hogy a lángolás után is vele akarjunk maradni. Hát nem ez a srác lesz életed párja, az biztos.
2012. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy szívét-lelkét kiteszi értem,és nagyon sok helyre elvisz,és én ezt értékelem is,mert tudom,hogy nem sok ilyen pali van a világon,és ő nagyon szeret engem,nagyon ragaszkodó,de én már kevésbé,de mit csináljak?mert megbántani nem akarom,de unalomban élni sem.és ha 'kirakom' mit mondjak mi az oka?
2012. máj. 3. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:

oka: nem szereted!

Te életed, és neked kell tenned a boldogságodról.

2012. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és hány éves a barátod?
2012. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felületesen voltál szerelmes ebbe a srácba, különben a nagy lángolás után is szeretnéd, sőt, egyre mélyebben. Tapasztalat. Egyébként ha már nem érzed vele jól magad, szakíts. Szánalomból senki mellett nem lehet maradni. Te se akarnál olyan mellett maradni, aki csak emberi jóságból van veled, hogy ne bántson meg...
2012. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah ezt mintha csak én ŕtam volna. ugyanezt értem én is. 18 éves lány vagyok. 2 éve vagyunk együtt. De pontosan ugyanígy érzek. Én pont ma kezdtem el vele beszélgetni errrol, mert tudtam h o sosem fogja felhozni a témát, mert szeret. De megbeszéltuük, hogy szüneteluünk, mert ennek így nincs értelme, h ha én nem azt érzem amit kellene...
2012. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 GenXstaR ***** válasza:
Mindenki pótolható. Egyébként ez olyan érdekes,ha egy férfi szívét lelkét beleadja egy kapcsolatba és megtesz mindent ami tőle telik,mégis hoppon marad. Rájöttem valamire. Nagyon sok ember egyszerre ad oda magából mindent és nem apró adagokban. Ezért,ha már mindent megismer belőle egy nő,akkor unalmassá válik a pacák. Valószínűleg itt is ez történt és még történik. Saját tapasztalatom beszél belőlem. Gondold csak végig a kapcsolatod és hozz döntést.
2012. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mondd meg neki őszintén, hogy nem vagy szerelmes. Adj esélyt neki, hogy egy olyan lányt találjon, aki viszonozni tudja a szerelmét.
2012. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, hosszú távon jobb lesz mind a kettőtöknek.
2012. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!