Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel lehet állítani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet állítani valami matematikai, statisztikai képletet a kapcsolatok kialakulására, fennmaradására?

Figyelt kérdés
Eleve több nő van, mint férfi, viszont a fiatal korosztályokban épp fordítva, ez mintegy indukálja a gerontofil vonzalmakat. Másrészt van egy statisztikám, hogy a nők 15%-a szabad préda, másrészt kell egy olyan egyenletrendszer is, amelyikben a jó nőket a jó pasikhoz, az átlagosakat az átlagosokhoz, a bénákat pedig a bénákhoz soroljuk be. Tudom, jóval összetettebb a kérdés, de általában az van, hogy a kapcsolatokban mind a két fél egyenlően profitál. Vagyis ha 15% szabad nő is van, akkor is csak 5-5-5% esélyem van, attól függően, h. menő, átl., v. nyomi-e vagyok. Ugyanakkor a jó nők kelendőek, ott kell egy ilyen lenyúlási faktor is, míg a béna nőkért nincs nagy tolongás, ott viszont én dobbantok, ha akad vmi jobb lehetőség, vagyis akkor ezt is kezelni kell. Ugye, szokták mondani, a kapcsolatokban a kémia dönt, lehet, de engem a matematikai, statisztikai oldala érdekel. Egyszóval, a szerelem képletére vagyok kíváncsi.

2012. máj. 4. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem lehet számokkal kifejezni. Például a bénaságot se. Meg úgy általában ezt az egészet amit leírtál.
2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ott bukik, ahol az első hozzászóló mondja. Nem sorolhatsz be embereket menő, átlagos, béna kategóriába.

Adott egy lány. Az egyik csávó azt mondja rá, hogy húú de vagány kis csajszi, meg kell szereznem. Egy másik srác meg azt mondja, hogy blööh, hagyjál már. És ez úgyanúgy érvényes a srácokra is.

Illetve nem minden jó nőnek van jó csávója, és fordítva. Meg kihagyod azt, hogy a foglalt emberek nagy része hajlamos a megcsalásra, partnerváltásra.

Szóval lehetetlen. De tudjuk, hogy az nem létezik. Úgyhogy hajrá. :D

2012. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!