Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket tud befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket tud befolyásolni például olyan dolog, hogy milyen körülmények között él a párotok? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Mondjuk van 1 barátod/barátnőd,akivel nagyon szeretitek egymást. Befolyásolja a kapcsolatotokat,tud változni a véleményed olyan dolgok után mint például,ha meglátod a házat ahol lakik,találkozol a szüleivel,megtudod mivel foglalkoznak a szülei?

2012. máj. 20. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha te azt tudnád.... attól még nem hagyom el, mármint ez nem lesz ok, ha ő nincs benne a dologban, vagy egyéb tényező... de igen, a véleményemet persze hogy befolyásolja!!
2012. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán. Mert ha nem olyan körülmények között él valaki, sosem lesz a párom. Mindenki a maga szintjén keresgéljen! Ez így volt több ezer éven át, most sincs másképp.
2012. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem,ezek a dolgok nem,de nyilván elgondolkodni elgondolkodtat,ha a szülő iszik,vagy évek óta munkanélküli,ha lepukkant,igénytelen,koszos körülmények között él,ha folyamatosan alpári stílus veszi körül,ha zűrös a családja.Ettől még,ha látom a páromon,hogy tesz valamit azért,hogy kitörjön ebből a környezetből,világból,kitartok mellette,hiszen szeretem.Viszont ha úgy látom a hozzáállásán,hogy Ő maga is olyan,mint a környezete vagy a szülei,tehát mondjuk lezüllött,igénytelen,lusta,alpári,akkor nyilván én is úgy állok hozzá az egészhez.Valószínűleg menekülőre fogom.

Megint más,ha mondjuk az anyagi helyzetükben,végzettségükben,tanultságukban különböznek tőlem,vagy a családomtól,mert az még áthidalható probléma.Hiszen ha szeretem,nem ezek a dolgok fognak számítani,és kitartok mellette.

2012. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. mindenki maga szintjén keresgéljen? Ezt ,hogy érted? mert mondjuk amiket én leirtam itt a kérdésben,akkor te mondjuk olyan társat keresel,aki kb ugyanolyan körülmények között él mint te,kb ugyanolyan a végzettsége ?


3. igen,ilyen dolgokra gondoltam, teljeskörű választ adtál :)

2012. máj. 20. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
A szint pl hogy az átlagember nem tud minden hétvégén elugrani valahová. De ismerek olyanokat akik minden 2. hétvégén más európai várost céloznak meg. Na ilyennel nem alakítanék ki kapcsolatot, hisz nem tudnám tartani a lépést. A szerelem mindent legyőz, de csak a forgatókönyvekben.
2012. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

68% nak igaza van.

Egyébként én nálam szegényebb csajjal nem állok szóba.

Nekem fontos, h normális környezetben éljen ne a putriban.

2012. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy jó érzés, ha a párodnak rendben van a családja, nem alkoholisták, nem buták, nem koszosak, nincs több millió tartozásuk. De néha "rossz" családból is kerülnek ki értelmes emberek. pl. nekem elváltak a szüleim, apukám iszik, nincs túl sok pénzünk, de azért éhen nem halunk, a házunk sem túl szép, de legalább tiszta és lassanként próbáljuk felújítani is, csak a pénzhiány miatt apránként megy. A családban senkinek nincs diplomája, de én orvosi egyetemre járok, törekszem hogy később jobban éljek, rendes családot szeretnék, nagyon az elvárásaim magammal szemben. Volt már olyan pasi, aki eléggé belém volt habarodva, de mégsem járt velem, mert akadt neki egy olyan lány, akit bár nem szeretett annyira, de gazdagabb volt és rendesebb volt a családja. Nekem például nagyon rosszul esik, ha a családom alapján ítélnek meg, nem a saját értékeim miatt. Ráadásul egy szegényebb családból származó ember gyakran jobban törekszik, mint akinek mindig mindent a segge alá tettek. Azt mondom, hogy nem kell hinni a tündérmesékben, meg a szappanoperákban, amikor a gazdag királyfi elveszi a szegény cselédlányt, de azért megesik, hogy különböző társadalmi háttérrel rendelkező emberek is boldogok lesznek.
2012. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is osztom a 68%-a válaszoló véleményét.

A szerelem mindent legyőz, de csak a forgatókönyvekben.

Mivel közös élményekre van szükség, és az sem kerül manapság ingyen, nem árt, ha "egy szinten" vagyunk.

Mert akinek van pénze, az megteheti, hogy jön megy,

de a másik nem biztos. És egész évben nem lehet dvdzni.

És szerintem megismerni sem így a másikat...

Igen, befolyásol, a családi háttere. De ez általában akkor fordul elő szerintem, ha az illető még nem szerelmes. Ma már nagyon könnyű, elnézést, de "jobbat" találni. Az emberben egy valami nem változott. Szereti a kényelmesebb utat.

És szerintem, ha véletlenül kiderül, hogy a szüleinek valami érdekes foglalkozása van, az még imponáló is lehet...

Lehet ezeket a dolgokat tagadni, de alapjába véve szerintem mindenki az összkép alapján "dönt".

2012. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok. A többiek nagyjából azt fejtették ki, amire gondoltam.

Egyébként annyit hozzátennék, hogy akkor nagyon esélytelen a dolog, ha a lány gazdag és a fiú nem. Tapasztalataim szerint a gazdag fiúk hajlandóak fizetni a lány költségeit is, valahogy még imponál is nekik. Persze van olyan lány, akinek ez sértené a büszkeségét, bár ilyet még nem nagyon láttam. Viszont fordított esetről, hogy pl. egy lány fizesse be a barátját egy nyaralásra, nem igen hallottam, bár biztos van ilyen is, de szerintem sokkal ritkábban.

2012. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!