Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre többet álmodom azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet álmodom azt, hogy megcsal. Van megoldás?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt barátommal.

Sajnos távkapcsolat, de hétvégenként mindig együtt vagyunk.

Nagyon bízom benne, ahogy ő is bennem.

Sokat csalódott, tényleg hűséges. Nagyon szeretem!


Ha együtt alszunk, nincs gond, de hétköznapokon egyre inkább visszatérő álmom, hogy megcsal.


A lényeg annyi, hogy rájuk nyitok, megmondja vagy csak simán kitudódik.


Utálom az ilyet, mert nagyon rosszul esik, és tényleg 100%-osan megbízom benne és nagyon-nagyon szeretem.

Van megoldás?



2012. máj. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Félsz hogy elveszited, kicsit bizonytalannak érzed magad. Kérdezgesd miket csinál mikor nincs veled ez neked is megnyugvást jelent hogy éppen pl tvt néz vagy rád gondol mer hiányzol neki nyugtasd meg magad azzal hogy biztos ezt és ezt csinálja éppen és nem csal meg ..
2012. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ülj le vele őszintén beszélgetni, nézz a szemébe, nézd a reakcióit és meséld el neki, hogy miket álmodsz. Ha szeret és alaptalan a "vád" akkor megértő lesz, ha nem alaptalan, akkor azt észre kell venned a reakcióiból.
2012. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szinte mindig tudom merre van. Elmondja, hogy hova megy, kivel, meddig.

Rá sem kell kérdeznem, mert megosztja velem.

Említettem neki, már hogy ilyeneket álmodom, de azt mondta, hogy nyugodjak meg nem fog megtörténni, mert tudja milyen szar 'megcsalottnak' lenni, és mivel én még fiatalabb is vagyok, semmi áron nem tenne ki ilyen gyötrelemnek, meg amúgy is mérhetetlenül imád.


Egyem a pici szívét.. csak ezek az álmok.

Tényleg bizonytalan lehetek magammal szemben, ebben van valami. Kiskoromban nagyon sokat bántottak a külsőm végett, sokszor fenyegettek, zsaroltak, volt hogy meg is vertek.

De ezt én már próbáltam lezárni magamban. Most az emberek 90%-ka szerintem pozitívan tekint rám, és kedvel.


Nem tudom mit tehetnék..

2012. máj. 25. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van aki amitől fél vagy amire vágyik azt álmodja meg . Én pont az elentétjét álmodom én mindig azt álmodom hogy itt van velem és az övé vagyok, pedig ez lehetetlen mert más országban él és én hiába vágyakozom még várnom kell mire le tud jönni.
2012. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenképp beszéld meg vele, ha nincs más megoldás tudod mi jön...:(
2012. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!