Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csomó 20 év körüli pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó 20 év körüli pasi van aki nem akar már csak dugógép lenni, mert előtte szinte csak csalódások érték őket és elegük lett az érzelmekből, mit lehet az ilyenekkel csinálni? :S

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni. Sry. Evvan.
2012. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

lehet belőlem is ez lesz kivéve hogy nem vonzódik hozzám senki vagy ha igen akkor csak fogdosnak... xd

F18

2012. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az ilyen érzelmileg kib@szott nagyot csalódót és nem bírja feldolgozni(ezzel nem leminősíteni akarlak titeket) csak a legtöbb nő már 1 sz@rházi tyúk:DD akikel általában találkozunk ezért elég nehéz el hinni hogy vannak normális nők:D
2012. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmit és köszönd a nő társaidnak. Amúgy ha akarsz neki egy jó estét hagyd hogy megdugjon ;)
2012. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nagyot csalódtak, viszont én még egy pasit sem vágtam át, mégis mindig belebotlok egy ilyen típusú fiúba, akik persze csak ki akarnak használni. Pedig úgy gondolom, hogy nem érdemlem meg, mert még senkivel nem voltam szemét! Rajtam senki ne akarja megbosszulni a korábbi sérelmeit, mert egyáltalán nem tehetek róla!
2012. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

#15

Vagy te használsz ki valakit vagy téged használnak ki. Ez egy ilyen biznisz ;)

2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16

Vagy nem...

Gondold meg, mit gépelsz be, kérlek.

2012. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!