Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tanulni egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tanulni egy párkapcsolatban? Több helyen olvastam, h. vki azt mondta, h. nem bánta meg, h. együtt volt a barátjával, még ha már szakítottak, akkor sem, mert sokat tanult ettől a kapcsolattól. Ezt hogy értik?

Figyelt kérdés
Nem volt még párkapcsolatom, tehát nincs tapasztalatom, ezért kérdezem ezt.

2012. jún. 6. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtanulsz sok dologra reagálni helyesen. Megtanulod megfigyelni a másikat, és jól válaszolni.
2012. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy a következönek mit engedsz meg es mit nem. Vagy hogy te mit csinalsz vagy nem csinalsz majd eztul soha.

Pl.:-Ha a pasim nem szereti a kedvenc sportomat vagy a kutyamat rögtön repül. Mert az ilyenek nem valtoznak.

-Vagy ha nem tartja tiszteletben a telefonszamlamat. Marmint nem sertödik meg hogy elöfizeteses letemre kevesszer hivom. Hisz azt is ki kell fizetni.

2012. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Én pl ilyeneket tanultam sok egyéb mellett:


Egy dolog jó újramelegítve: a töltöttkáposzta. A kapcsolat soha, mindegy mennyi idő telt el.

A kapcsolat alapja a kommunikáció. Minden problémáról beszélni kell

Csak szexre semmit sem lehet alapozni.

Nem érdemes olyan pasival kezdeni, aki nem elég intelligens, mert nekem igényem van rá, hogy sokmindenről el tudjunk beszélgetni.

Nem különbözhetnek gyökeresen a céljaink.

2012. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tyler913 ***** válasza:

Én abban hiszek,hogy az ember párkapcsolati intelligenciáját ugyanúgy lehet és kell fejleszteni,mint minden mást.Ahogy előttem is írták,az ember megtanulja,hogyan reagáljon bizonyos szituációkban,mit engedjen meg a másiknak,mikor mondjon ellent,hogyan kérjen bocsánatot,hogyan bocsásson meg,ilyesmik.

Viszont az is igaz,hogy sok tapasztalatot hiába szűrünk le,a következővel ugyanúgy beleesünk ugyanabba a hibába:)

2012. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megtanultam figyelni másokra, észrevenni a kisebb jeleket, elmondani, mit érzek és hála ezeknek a dolgoknak, megtanultam boldognak lenni.
2012. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen igaz, mert a partner olyan mint egy tukor, es megmutatja neked, mi az amit nem szeretsz, es hogy mi az ami nem jo benned. Amikor pedig egy intelligens ertelmes partnerrel vagy, a javadat akarja, ergo az elonyodre valik a kapcsolat, es jo iranyban valtozhatsz. En hisztis voltam, es a baratom ettol ki volt, hogy miert veszekszunk mindig. O turelmes volt, es megertette, hogy ez egy rossz csaladi minta, es en elkezdtem ezen valtoztatni. Ramutatott arra, hogy ez se nekem nem jo, se neki, mert nem egeszseges idegeskedni, foleg a semmi miatt. Ez csak egy pelda volt.
2012. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!