Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ötödik randi után egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissovoneni kérdése:

Ötödik randi után egy normális (24 éves) srác miért nem érez semmit? Bevallása alapján semmi baja nincs velem, és kedvesen viselkedik, mégsincsenek érzései. Könnyű laza kapcsolatra vágyna, több idő kell neki? Nem értem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Alapból csak szexet akart, nem tervezett komolyan veled.
2012. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi 3 hónapig randiztunk, mielőtt összejööttünk, csak lassan. a pasim akk 24 volt. :D
2012. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le...
2012. jún. 11. 10:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érez irántad semmi "bizsergető" érzést, akkor felejtsd el. Még, ha össze is jöttök mindig ő lesz a passzívabb, mindenben neked kell kezdeményezned stb.


Olyan pasival kell összejönnöd, akit szinte kenyérre lehetne kenni, mindenhova elkísér, figyel rád (mondjuk bárgyú, szerelmes tekintettel stb.). De ez csak egyéni, szubjektív vélemény, mert nem vagyok a helyzetedben.

2012. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Könnyű laza kapcsolatra vágyna"

Ha te is erre vágysz, minden rendben. Ha nem, akkor ne folytasd vele.


"miért nem érez semmit?"

Végül is a randizásnak nem kötelező következménye, hogy beléd szeressen. Ilyen csak a filmeken van.

2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem egyéjszakás kalandot keres, hanem hosszabb távú szexuális kapcsolatot, ami ugye biztonságosabb is, mégis kötetlen.
2012. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy még hatása alatt van egy másik lánynak.
2012. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapig randiztam a barátommal, mire rájött, hogy rajtam kívül nem kell más. Akkor volt 21.
2012. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?Ha már úgy randiztál vele, hogy eleve neked ő jobban vagy régebb óta tetszett,akkor legyél még vele türelmes.Ha szeretne még veled talizni,örülj neki :) Majd kialakul!
2012. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-ik randi után senki sem fog szerelmet vallani.ha mégis akkor vagy nagyon komolytalan vagy bolond!
2012. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!