Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Régóta várom, de most jobban belegondolva lehet rossz lesz a kimenetele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van egy lány és nagyon tetszik NAGYON régen még én tetszettem neki, akkor nekem nem kellett (de ez 5.-es koromban volt szóval nem biztos hogy lényeg) de aztán nekem tetszett meg a lány és fullra belezúgtam, egyszer már bepróbálkoztam nála de nem sikerült. Akkor hagytam békén, de már régóta megint tetszik nekem és szeretnék megint bepróbálkozni nála...

Nemtudom hogy fogadná, sokszor beszélgetünk meg minden, lehet csak barátként tekint rám? :(

Lányok, Fiúk. tapasztalatok? vagy tanács?

14/F



2012. jún. 14. 14:00
 1/3 Shaddark ***** válasza:
25%
Hát, semmi jóval nem bíztatlak. A megértő, gondjaikat meghallgató vagy akár meg is oldó barát a nő számára mindig barát marad. A férfi kategóriába belépni több energia és idő, na meg tudás kell mint 100 másikkal összejönni. Nem lehetetlen de ha berakott már a barát zónába akkor iszonyatos nehéz lesz. Talán ha felszeded néhány barátnőjét előtte, az még működhet de az sem biztos...
2012. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom viszont az, hogy a barátzónából egyenes út vezet a hálószobába.
2012. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Akkor te nem voltál még abban sztem...

Sokszor láttam már ilyet és happy endet szinte sose.

Nem a "foglalt" zónából kerültél te abba a hálószobába véletlenül? :)

2012. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!