Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen apró meglepetéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró meglepetéseket (ajándékokat) adhatnék a páromnak, aki elutazik?

Figyelt kérdés
Barátom a munkája miatt kb. 1,5 hétre elutazik egy másik városba. Igaz, nem sok idő, de szeretném meglepni vmivel abban az időben. Olyanra gondoltam, h. minden napra lehetne vmi ajándék. Habár ezt nem tudom, h. hogyan oldanám meg, h. tényleg 1 nap csak 1 ajándékot találjon meg, és nézzen meg. Pl. cetlikre felírnék vmit, de nem tudom, h. mit. (Még csak 1-2 hónapja vagyunk együtt egyébként.)

2012. jún. 20. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is megírhatjátok, h. ti mit adtatok/kaptatok, meg azt is, h. minek örülnétek ilyen helyzetben.
2012. jún. 20. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

én adnék neki 1 kecskét :D

meg 1 szilvás buktát mert azt szeretem :D

2012. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
süti, képeslap, medál....
2012. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet,az elég lesz másfél hétig.
2012. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D 1 stemelyes targy amit neked sokat jelent es arra az idore oda adod neki hogy tudja h o is sokat szamit neked 23 F
2012. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!